Rolex znaleziony w piwnicy.
Odpowiedz do tematu

:
Bierę, szczegóły PW facepalm

Szymon
[Usunięty]
:
mw75 napisał/a:
Ciech, na KMZiZ jest watek o tych, którym sie trafiło. Poczytaj a zdziwisz się gdzie prawdziwe perełki znajdowano. Pamiętam jakieś chrono Patka na strychu w odziedziczonym bodajże za granicą domu...


Owszem, ale zobacz ile jest tam opisanych przypadków, a ile jest codziennie pytań na KMZiZ ;)

Cuda się zdarzają, jednak cholernie rzadko - tak rzadko, że można je uznać za błąd pomiaru (bardzo mały błąd).

:
Kurna, ja mam pecha, co idę do piwnicy, znajduję tylko ziemniaki! :głową w mur:

:
jaro19591 napisał/a:
Kurna, ja mam pecha, co idę do piwnicy, znajduję tylko ziemniaki! :głową w mur:


Ja nawet piwnicy nie znalazłem.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
jaro19591, dobrze, że masz chociaż ziemniaki.
Szymon ma rację na kmziz są codziennie takie pytania. Ja ostatnio widziałem Rolexa Daytone gorzej wyglądał niż perfect a dodatkowo tachymetr miał obrotowy :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Użyłem tutaj przenośni poetyckiej, nawet ziemniaków nie kupuję do piwnicy z 15 lat :D .

:
Mój zegarmistrz ma takiego trupka jak ten pokazany i w środku jest jakiś kwarcowy moduł no name .

:
Wuja się Wszyscy znacie. :P
Zazdrościcie, że to nie Wy znaleźliście.
Oryginalny jest.
Około 6 tyś warty. ;) No może więcej jak masz pasek. Albo choć klamerkę.
A jeśli cały komplet (pudełko, certyfikaty, szmateczkę i oczywiście przywieszka) to sporo więcej.

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2015-03-24, 12:16, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
też tak myślę i dekielek to potwierdza:


na nieoryginalnym nie ma napisu swiss movement, poza tym jest jeszcze wybity numer seryjny

Ostatnio zmieniony przez marekgro 2015-03-24, 11:53, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.