Jacques Lemans
Odpowiedz do tematu

: Jacques Lemans
witam chciałbym sie poradzic na temat tego zegarka co do oryginalnosci i cos na temat tego zegarka poniewaz na polskich aukcjach nie moge zadnego znalesc.
Jest to model 1-967
http://speedy.sh/rMj8x/WP-20150305-006.jpg

Ostatnio zmieniony przez przemeklcw 2015-03-10, 21:45, w całości zmieniany 1 raz
:
...
plask
http://www.czwarty-wymiar...r=asc&start=135

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Wyszków tonie...

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
przemeklcw, nie wiem czy oryginał ale jest strasznie zniszczony i ogólnie brzydki. Kup sobie Casio, Lorusa, Pulsara czy Seiko.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Zniszczony nie jest tylko porysowany ale zegarki tej marki sporo kosztuja wiec z tad moje zainteresowanie nim. A chce wlasnie kupic cos lepszego

:
przemeklcw, zamiast zegarka to Ty sobie slownik ortograficzny kup.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
przemeklcw, to nie jest nic lepszego. Lepiej powiedz ile masz do wydania.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kronikarz, niech Ci jeszcze PIT wyśle i pin do konta :złośliwiec:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
przemeklcw napisał/a:
Zniszczony nie jest tylko porysowany


Pięknie ujęte :D

:
goTomek napisał/a:
kronikarz, niech Ci jeszcze PIT wyśle i pin do konta :złośliwiec:


Sam pin wystarczy :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Myślę ze do 500 zł i podobają mi się chronografy :) Widziałem kilka ładnych marki Lorus ale co moglibyście jeszcze polecić :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.