Dylematy nad podforumowym lotnikiem
Odpowiedz do tematu

:
Santino napisał/a:
Jeśli faktycznie Twoja Michał jest niższa, to może tłumaczyć kwestię ringu ;-)

No i zdjęcia! Super!


Już nie pamiętam kto, ale ktoś w Katowicach mierzył suwmiarką i porównywał ze srebrną Przemka. Faktycznie moja była trochę niższa i ma trochę inną lunetę. hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:

...
Okazało się, że poza faktem istnienia kopert o dwóch rozmiarach (42 i 44) to te 42mm też są co najmniej dwa rodzaje. Ta moja z tego co pamiętam jest niższa. Stwierdzone, zmierzone w Katowicach. hmmm


Ja swoja zmierzyłem, 44 mam jak byk, choć z tego co pamiętam jak kupowałem (chyba ze Słoniem) to miało być 42...
I owa koperta 44mm ma 14,5mm grubości ze szkłem(wypukłym lekko) i deklem

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Ja swoja zmierzyłem, 44 mam jak byk,


No i to wszystko wyjaśnia, to jak oni to mierzyli :facepalm:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Nooo .... :popcorn:
A teraz sobie Pany pomnijcie, co było z pezetelką.
Dokładnie to samo.
Inne koperty, inne punkty mocowań, inne śruby, inne cuda-wianki :)
Od tamtej pory, to jak ja słysze "se weźmiem i se zrobim moda istniejącego modelu", to mnie trzęsie. A Sylwek, to by mnie nabił na pal i posypał wyciekające flaki saletrą...
Trzeba tego na przyszłość unikać, biorąc gotowizny z jednej serii - jak przy odważniku.

:
.. bo trzeba kupować hurtem , tanio nie będzie ale za to wszystkie takie same. :popcorn:

:
ALAMO, ale że są dwie wersje 42 i 44 było wiadomo od razu - no prawie od razu. :)) Tylko pojawił się w Katowicach temat, że moja 42 ma inna lunetę i inną wysokość niż 42 Przemkowa, która jednak okazałą się 44 :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ale że czytałem jak Przemkowi zamawiałem? hmmm To bardzo możliwe jest :D

:
Bo prawdą jest że naród dużo czyta!!

:
Wałek doszedł (trochę od czapy), ale i tak sie cieszę, bo może sie uda go zainstalować - powinno byc dobrze...




Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-05-08, 02:17, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Da się gdzieś dostać sam mechanizm do tego Gartona?
Zabrałem się dziś za wymianę tarczy i wskazówek i uszkodziłem oś sekundową :wkurzony: Złamałem ją albo wcisnąłem o ile to możliwe...

:
Przeszczep sie nie udał, ale stary wałek dało się (jednak) odzyskać i w związku z tym - wrócił do żywych...





Jestem barrrrdzo kontent :D cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Złożyłem ostatecznie, chociaż trochę się to ciągnęło :D

:
I git, niech się nosi! pifko

:
..........super pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.