click-a-watch z pudełkiem
Odpowiedz do tematu

:
Również potwierdzam, że wszystko działa. Po pytaniu o wysyłkę do Polski dostałem odpowiedź:

Cytat:
Customer support <salesclickawatch@gmail.com>

Hi,

We thank you for your email but unfortunately we no longer ship to Poland due to the customs issues.

Regards
Click-a-watch
CS


Jednak po wybraniu płatności paypalem wszystko poszło gładko i:

Cytat:
Hi,

Your item has been shipped out via Swedish Post with tracking no. XXXXXXXXX
Usually, registered mail takes 1 - 2 weeks of delivery time.


You can track at http://www.track-trace.com/post, after 1 - 2 working days time.

**Please note this as we have been receiving theft cases during transit**
The weight on the package is the actual weight. If you find that there is a weight difference, please open the package in the presence of the Postal delivery man to verify that the actual goods in intact. Otherwise, report to the Postal Operator and Inform us accordingly.

Many Thanks,

Customer Support

:
Kolega, któremu poleciłem Nighthawka w promocji też wybrał płatność PayPalem i poszło bez problemu, a konta wcześniej tam nie miał.

:
Tak samo jest w SkyWatches, to zresztą chyba to samo co click-a-watch, mam tam konto zarejestrowane kiedyś ale bez danych adresowych, teraz też Polski nie ma na liście, ale płatność PP załatwia sprawę bez problemu

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
a jak teraz ze szczurkiem z clicka? nadal bez problemu?

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Emre napisał/a:
a jak teraz ze szczurkiem z clicka? nadal bez problemu?

ogólnie przegryzają pudełka i szukają coś do jedzenia ;)

:
goTomek napisał/a:
Tak samo jest w SkyWatches, to zresztą chyba to samo co click-a-watch, mam tam konto zarejestrowane kiedyś ale bez danych adresowych, teraz też Polski nie ma na liście, ale płatność PP załatwia sprawę bez problemu


Można tez kupić bez rejestracji, wtedy automatycznie pobiera dane adresowe z PP, wg mnie najprostsza opcja ;)

:
Skoro click-a-watch to to samo co skywatches to może nie będę zakładał nowego tematu. Korzystał ktoś z opcji "send us your price" na skywatches? Działa to?

:
Napiszę jeszcze tutaj. Panowie, chcę zrobić zakup na Click-a-watch.com i gdy biorę zakup przy pomocy paypal wyskakuje mi opcja płatności przy pomocy karty, albo błyskawiczny przelew. Nie widzę sposobu płatności środkami z konta paypal :( .

pifko
:
może masz za mało środków na paypalu i dlatego wybiera kartę lub przelew błyskawiczny? hmmm

:
Mam $118,65, a koszt zakupu to 116,99$ :/

pifko
:
116 z prowizją dla pp?

:
116,99$ cena w sklepie. Czyli brakuje na prowizję? Ile oni jej naliczają? :głową w mur:

pifko
:
Na stronie PayPala jest kalkulator walut gdzie możesz sobie przeliczyć ile złotówek potrzebujesz jak sprzedawca poda daną cenę ;)

Edit: Obecnie 116,99USD to wg PayPala 408,34PLN

Ostatnio zmieniony przez Strzała 2014-10-04, 08:06, w całości zmieniany 1 raz
:
To wczoraj jak robiłem symulację wychodziło niecałe 400PLN :/ . Dzisiaj po dodaniu środków już brakuje :głową w mur: .

pifko
:
Przeliczniki PP bywają brutalne, ale za wygodę trzeba płacić ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.