Magrette z Nowej Zelandii
Odpowiedz do tematu

:
Blaz napisał/a:
ak się uda to w wakacje zobaczysz Magrette na żywo...

Tez kcem :D

Blaz
[Usunięty]
:
Jeszcze nie wiem czy się coś mi uda, ale jak się uda to ścisnę mocno uda. :mrgreen:

:
Oooo... Goooościu - to wpier-dol masz jak nic we Wrocku za szczucie kumotrów... :twisted: :razz: :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Nooo, taka zachęta jeszcze bardziej zewrze moje szyki. :mrgreen: Zastanawiam się właśnie nad pewnym modelem i jeśli biznesplan wypali do do spotkania we Wrocku tenże model będzie u mnie, ale na 100 procent będę wiedział za miesiąc. :mrgreen:

:
Normalnie dostaniesz "kopaswdupas"... :twisted: :mrgreen:

:
Jeżeli to ten sam model co chodzi mi po głowie to dostaniesz dwa kopy!
Poza tym, kilka dni temu poszedł na WUSie i już mi drgnęło, jak żem wyczytał Twoje słowa.

:mrgreen:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:

:mrgreen: :mrgreen:

Ale zasadzam się na tego:


Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-06-17, 14:41, w całości zmieniany 1 raz
:
a nie lepszy bylby w tej grawerowanej kopercie ??

Blaz
[Usunięty]
:
Byłby lepszy, ale pieniądze ze sprzedaży nerki planuję wydać na coś innego. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Czlowiek ma dwie nerki z jedna idzie zyc :D
Swojej nie oddam

:
Pojawił się trochę po północy:

http://forums.watchuseek....ad.php?t=413637

Wystarczyło 4 godziny i już sprzedany - ciekawe jaka była cena :-)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
W nocy mam tam siedzieć czy jak? :cry: :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
W nocy mam tam siedzieć czy jak? :cry: :mrgreen:

Jakbys tak przez miesiac polowal w nocy wtedy jest najwiecej ofert z USA , roznica czasu miedzy nami a nimi mnie osobiscie dobija . Szanse sa :)

:
hotwax napisał/a:
Blaz napisał/a:
W nocy mam tam siedzieć czy jak? :cry: :mrgreen:

Jakbys tak przez miesiac polowal w nocy wtedy jest najwiecej ofert z USA , roznica czasu miedzy nami a nimi mnie osobiscie dobija . Szanse sa :)


No właśnie różnica czasu dobija...już niejeden raz wstałem rano i moja wymarzona oferta była z opisem 'SOLD".

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
El Ukasz - nie musisz siedzieć, no po cholerę będziesz zarywał nocki... Szkoda zdrowia...

Ja posiedzę i potem będę Cię wpieniał fotkami :mrgreen: ;)


A poza diverem, to se zanabędę TE Manaia:



Na 40 urodziny, a co...
W końcu jeszcze parę latek do tego doniosłego momentu to można śmiało strzelać deklaracje :D

I tak będzie znacznie taniej, niż kolejna wyprawa do NZ - szczególnie całą rodziną. Chociaż i tak chciałbym tam jeszcze wrócić, bo to moje klimaty są...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.