"Maryśka" inaczej...
Odpowiedz do tematu

: "Maryśka" inaczej...
A tak sobie wstawię parę zdjęć - nieco innych niż można tutaj znaleźć... a które ocalały gdzieś na serwerze po aferze na innym forum... cool

Co myślicie o takiej paskowości mojej "głęboko inspirowanej Maryśki" ?










Zegarek zakupiłem jak większość z jego posiadaczy - z krystalicznie czystej męskiej ciekawości, oraz dlatego że podoba mi się garda koronki jaką w nim można spotkać. Założenie było takie że pobędzie u mnie parę chwil i powędruje zwiedzać nasz kraj do innego właściciela... Po przeczytaniu szeregu opinii, spodziewałem się że produkt jaki do mnie trafi będzie cechować bylejakość oraz wątpliwa dokładność - muszę przyznać że zegarek mnie cholernie zaskoczył, zarówno jakością wykonania jak i punktualnością. No i został i raczej się nigdzie nie wybiera...















Jedynie co to zostanie w najbliższym czasie doposażony w inne rozwiązanie paskowe - lecz też nie będzie to skóra...

Ostatnio zmieniony przez Daito 2013-08-05, 17:18, w całości zmieniany 1 raz
:
....ładnie ubrana Marysia pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
maciek
[Usunięty]
:
a czemu to jest w Parnisie? :popcorn:

:
maciek napisał/a:
a czemu to jest w Parnisie? :popcorn:
A tak jakoś... się pomyliłem :facepalm: ... mogę prosić o przeniesienie?

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Fajnie jej z tym parciakiem.
Tylko nowej lumy jej trzeba cool

Segoy
:
....dobre :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Do szkiełka jej w tym pasku, bardzo fajnie.

:
do twarzy jej z tym paskiem

:
Mnie też się podoba, co to za pasek jest?

:
alx napisał/a:
Mnie też się podoba, co to za pasek jest?


Tzw. "RON"...

http://www.bandrbands.com/24mmcanvasvelcro.aspx

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
O, dzięki! Z Mariną na mojej grabce to będzie chyba za ciężkie kombo, ale do czegoś innego się przyda.

:
Ciekawie wygląda w tej wersji.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.