Tisell bauhaus
Odpowiedz do tematu

:
Kufa - a jak się przelicza te ceny Tiselli ze stronki .kr?? hmmm Siakieś koszta dodatkowe jeszcze dochodzą?

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Wez poszukaj konwertera walut na Paypalu.

:
Rezultat / Result: 100000.00 KRW = 290.00 PLN

Zastosowany przelicznik / exchange rate: 1.00 KRW ⇒ 0.0029 PLN

Hmmm hmmm :złośliwiec:

Edit: translator pokazał "dostępność do końca września".. hmmm hmmm

Ostatnio zmieniony przez Spinner 2013-10-06, 13:46, w całości zmieniany 1 raz
GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
kurcze też do pana z Korei napisałem, powołałem się na treningi tae-kwon-do i trenera ;) ale chyba zajęty odpisywaniem na Waszą korespondencję bo już trzeci dzień cisza...

:
Macie może jakis namiar na takiego tisella ze sterylną tarczą jak w strixowym linku?
Wlasnie czegos takiego szukałem i chetnie bym zakupil.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
1) Dlaczego nikt mi nie zwrócił uwagi na taki fajny wątek?
2) Tisell nie ma strony po angielsku. Co prawda od jakiegoś pół roku robi taką, ale biorąc pod uwagę jego angielski to trochę mu to jeszcze zajmie.
Można przepuścić stronę przez Google Translate.
3) Ceny przeliczam bardzo prosto:
1000 wonów = 1 USD
Biorąc pod uwagę że dojdą opłaty graniczne, to całkiem prawdopodobny (i łatwy) przelicznik.
4) Ta Rodina Tissela ma inny dekielek, ale on jest zaciskany, a nie zakręcany jak w Rodinie. Co kto woli, tylko zwracam uwagę. Chętnie obejrzałbym jak wygląda ten ST17 w manualu, ale przez to okienko na balans słabo widać.
5) WSZYSTKO KURNA WYKUPILIŚCIE! (sold out)
6) Przy okazji obejrzałem Unitasy Tisella i wygląda na to że wersje z pasami zdecydowanie mu się skończyły, są tylko te z głupawymi grawerami w stylu IWC. :/
7) Jak już zajrzałem na stronę, to znowu zaczęły mnie korcić chrono na ST19. :głową w mur:

pozdrawiam
Narfas

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2013-10-12, 20:07, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.