Poljot 55 G
Odpowiedz do tematu

:
Z racji że dostałem na gwiazdkę "zestaw małego zegarmistrza", dostroiłem piernika co do sekundy cool
Przy okazji stwierdziłem, że mój maestro wykonał w środku wspaniałą robotę. Mechanizm wygląda jak prosto spod igły Pierwszej Moskiewskiej :)

:
Kumotrzy, ile ten Poljocik ma w uszach? Zanadbyłem takiego i w oczekiwaniu na przesyłkę czas zadbać o pasiorek cool

:
Dzięki. To szaleństwa nie ma ;)

:
Jak u 99,99 % starych sowietów ;)

:
Ale za to mają inne zalety pifko

:
zanabyłeś takiego z czarną tarczą??

:
Dorobiłem sie trzech 55g, jeden miał iść w swiat..ale jednak zostaje

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
klamocik007 napisał/a:
zanabyłeś takiego z czarną tarczą??

Tak (?)

:
To widzę że ty mnie na allegro przebiłeś :) Dożo dałeś bo się zastanawiałem czy podbijać :)

:
Chyba nie ta aukcja akurat ;) Polowałem na niego, ale niestety net się spiep... i nie mogłem licytnąć :wkurzony: Kupiłem inny (wydaje się w sporo lepszym stanie,ale to na fotkach...) w opcji KUP TERAZ

Garp
[Usunięty]
:
Taki czarny jak na zdjęciu parę postów wyżej, tyle że bez paska, ktoś właśnie kliknął Kup Teraz za 35 zł. Spóźniłem się dosłownie chwilę, aukcję wyświetlono dopiero 12 razy :(

:
Garp napisał/a:
Taki czarny jak na zdjęciu parę postów wyżej, tyle że bez paska, ktoś właśnie kliknął Kup Teraz za 35 zł. Spóźniłem się dosłownie chwilę, aukcję wyświetlono dopiero 12 razy :(

No "sensowne" aukcje znikają za szybko :wkurzony:
Zostają dziwolągi za 230 kup teraz

Per Aspera Ad Astra
:
Ja kupiłem za 119 czy 125. w opcji KUP TERAZ.

:
Monter napisał/a:
Dorobiłem sie trzech 55g, jeden miał iść w swiat..ale jednak zostaje
Obrazek



Monter - graty za Poljoty. Fajnie razem wyglądają.

Jeszcze był jeden, z jasna tarczą pisany w cyrylicy. Stosunkowo rzadki. Jutro moze wrzucę foty.

Pozdrawiam
Kris

Moja kolekcja!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.