Parnis "chronometer" - kaput x2
Odpowiedz do tematu

:
...Krispin - dobrze, że młotka nie miałeś pod ręką :twisted: :wink:

Krispintapicerek
[Usunięty]
:
nooo. Ten wkrętol to był żarcik. :P

Krispintapicerek
[Usunięty]
:
Ciekawostka :shock: :(



Nie uderzyłem nim. Odpadła główka śróbki i ten mocujacy "dynks" majda sie razem z rzeczoną główka po zegarku.
Chyba tego już za wiele. Zrobię mu "testy naukowe" które go odeślą w krainę wiecznych łowów.

:
...kurza twarz, ale masz pecha chłopie (to znaczy mam nadzieję, że to pech, a nie standard), ale u pozostałych posiadaczy takie cuda sie nie dzieją, więc to chyba pech :(

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-03-02, 11:06, w całości zmieniany 1 raz
andre
[Usunięty]
:
No cóz przeciągnięta śrubka.To już mógł zegarmajster uczynić przy dokręcaniu.Da się resztkę wykrecić będąc cierpliwym i upartym lub można dać do fachmana żeby wykręcił i wstawił nową bo gwint tam jest typowy.
Ten sam numer mam w radzieckim damskim zegarku Zwiezda.Ktoś za mocno dokrecił śrubki mostka spręzyny i sie poukrecały.

:
Wyrazy współczucia Kryspin. Faktycznie masz niefart z tym zegarkiem :?

:
Wyjątkowo niefartowny egzemplarz.

:
Ze śrubkami miałem podobnie w... Aviatorze. I to jedyny problem jaki miałem z zegarkiem jakimkolwiek nie licząc skundlonego jak się niedawno okazało 7002 :(
Współczuje.

:
Reklamować lub naprawiać na własną rękę, śrubki każdy zegarmistrz powinien mieć - przykro słyszeć o kłopotach :(

Wozu
[Usunięty]
:
Tia więc Krispintapicerek, mój i kolegi pawwel to już nie tak bardzo sporadyczne czy przypadkowe albo pechowe. Mam oczywiście nadzieję, że tak jest, ale jakoś wcześniej nie było słychać to takich awariach. Koledzy z zaaaprzyjaźninego forum na pewno by o takich przypadkach pisali gdyby się to wcześniej zdarzało, nie przepuściliby takiej okazji w walce ze ZŁEM!!!

Z drugiej strony można to rozumieć, że zegarków w Polsce pojawiło się bardzo dużo co cieszy :D i jak czegoś jest dużo to jest większa szansa, że trafi się bubla :( .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.