Werki
Odpowiedz do tematu

:
Czytałem dzisiaj , ciekawy artykuł.

andre
[Usunięty]
:
Zdobyte przez zajumanie :wink:

Poniżej rozwiniecie Twojego linka Sylwku by pokazac kolejna Aryjską Dziewicę.

http://www.valanvron.ch/index.html

:
A ten Valavron 92 to co to? Bo dwa pierwsze to jakos znajomo wygladaja - 2824?



EDIT: he, he juz znalazlem - liczba "92" to nie czysty przypadek :lol: .

andre
[Usunięty]
:
To sa Sea-gulle :wink:

:
wszystkie ???

andre
[Usunięty]
:
Yes :wink: Zreszta w linku Sylwka powyżej jest opis.Firma uszwajscarawia chińskie werki :wink: Ten sam proceder co Claro.Zmiana wahnika albo grawer na nim i...

:
Wiem ze mozna kupic sam pieknie zdobiony wahnik za 5 $ , to jak by musiala byc cena hurtowa ? :)

:
andre napisał:
To sa Sea-gulle :wink:




No, ale wygladaja jak klony ETY - dwa pierwsze to pochodne 2824, trzeci - 2892.



Popraw mnie jak sie myle.

andre
[Usunięty]
:
No tak bo to klony produkowane przez Sea-gulla.Na te werki nie ma praw patentowych i dlatego mozna je produkować gdziekolwiek.Oczywiscie nie w Chinach bo wiadomo że chińskie sa be!

:
Ba, to sie rozumie samo przez sie :P .

:
Na WUS było kiedyś porównanie klonów ety produkowanych przez Chińskich producentów z oryginałem, wyniki były zaskakujące :wink:

:
hotwax napisał:
Wiem ze mozna kupic sam pieknie zdobiony wahnik za 5 $ , to jak by musiala byc cena hurtowa ? :)




5 centów :P ?

:
Czyli mitycznosc jednej srubki i paru godzin szwajcarskiego zegarmistrza moze przewazyc na pochodzeniu calego mechanizmu , ba nawet calego zegarka

andre
[Usunięty]
:
hotwax,jesli mam być szczery to wahnik tez jest Sea-gulla w tych werkach.Zdaje sie ze grawerka jest wyceniona na 50 albo i wiecej wartosci zegarka +pewnie srubka.

http://cgi.ebay.com/Sea-G...=item2304f8f965

:
Zgadza sie nawet wahnik mewoski , czyli mam racje srobka z Jury i alpejskie powietrze w kopercie , pare godzin roboty. I jest swiss ... made

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.