Co sądzicie o Nixonach?
Odpowiedz do tematu

:
wahin napisał/a:
Musaszi Ty tak sam z nieprzymuszonej woli z tym Dieslem? ;) :)


"kwarce modowe" kolega doczytal :P :?: To jest takie co pajacykowy różne noszą, młodzież nastoletnia, oraz inne takie indywidua które nie podzielają naszej jedynie słusznej wizji szlachetnej pasji - czyli że zegarek dla faceta to Wostok Amfibia :P ;-)

:
Ma indeksy tylko slabo widoczne ;)

:
Wahin: tak, jak Alamo napisał, Diesle jako kwarcowe modowe zegarki są dla mnie OK - takie sikory dla geeków, którzy programują demka na Commodore 64 albo na Spectrumie ;)

Bonokce: Te Nixony które pokazałeś w ostatnim poście to mi się kojarzą z żelkami za 10 zł ze straganu w Mielnie czy innym Sopocie ;)


:
Te żelki za 10 zł są strasznie duże i wyglądają okropnie na łapie, a time teller zarówno na damskim ręku jak i męskim wygląda dobrze.


:
zaden nie wyglada dobrze na niczyim reku :mrgreen: w sensie, ze mi sie nie podoba, chociaz z takich modowych to niektore stampsy sa fajne, nawet zonowi kupuje cos czasem :cool:

Ostatnio zmieniony przez beceen 2012-01-04, 10:19, w całości zmieniany 1 raz
:
mi nie leża plastikowe nixony, co innego ceramiczne :)



:
a co tam automatycznego siedzi? fajna bransoleta na tym allblacku

beceen | ***** ***
:
selassje napisał/a:
mi nie leża plastikowe nixony, co innego ceramiczne :)

[url=http://img43.imagesh...lec.jpg]Obrazek
[url=http://img507.images...cba.jpg]Obrazek



No i to już prędzej...
Chociaż Rotolog też niczego sobie :roll:

:
Ciekawe są też Nixony gunship z powłoką chromacoat która powoduje nierównomierne wycieranie poprzez zwykłe używanie zegarka.


:
bonokce napisał/a:
..... z powłoką chromacoat która powoduje nierównomierne wycieranie poprzez zwykłe używanie zegarka.


Jakaś nowatorska technologia :shock: :shock:
Jak na nią wpadli :shock: :shock: :shock: :razz: :mrgreen:

:
wahin napisał/a:
bonokce napisał/a:
..... z powłoką chromacoat która powoduje nierównomierne wycieranie poprzez zwykłe używanie zegarka.


Jakaś nowatorska technologia :shock: :shock:
Jak na nią wpadli :shock: :shock: :shock: :razz: :mrgreen:



:lol: :lol: Już wiem jak będę tłumaczył stan niektórych swoich złomków. :lol:

:
Stasiu napisał/a:
wahin napisał/a:
bonokce napisał/a:
..... z powłoką chromacoat która powoduje nierównomierne wycieranie poprzez zwykłe używanie zegarka.


Jakaś nowatorska technologia :shock: :shock:
Jak na nią wpadli :shock: :shock: :shock: :razz: :mrgreen:



:lol: :lol: Już wiem jak będę tłumaczył stan niektórych swoich złomków. :lol:


to jest, panie, specjalna rustanddustcoat (ew. wearandtearcoat) - dzieki temu widac, ze zegarek byl najbardziej na krawedziach uszu uzywany :mrgreen: :mrgreen:

:
No ten ceramiczny nurek fajny, szkoda że drogi :)
Co do zegarków Nixona to miałem niedawno model Simplify 51 30, kawał zegarka, świetna jakość wykonania i mimo gabarytów nie schodził z ręki :) Ponosiłem i sprzedałem, co ciekawe jak wróciłem do mojego podstawowego Sinna U2 to miałem wrażenie że założyłem zegarek dziecięcy :) Generalnie odradzam noszenie zegarków większych niż 44mm, powoli wychodzę z tego dziwnego stanu :lol:
Miałem ten model tylko indeksy były w kolorze zielonym

:
Zależy kto jaki ma nadgarstek ja powyżej 40 mm staran się nie nosić. A co powiecie na coś takiego:


Ostatnio zmieniony przez bonokce 2012-03-05, 12:59, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.