Poprzedni temat «» Następny temat
Poprawianie Perfecta
Autor Wiadomość
Machu 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Duże jest piękne:D


Pomógł: 120 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 14324
Skąd: Gliwice
 #1  Wysłany: 2011-10-14, 18:19   Poprawianie Perfecta

Od dawna chodził za mną pomysł, żeby spersonalizować sobie któryś zegarek, ale jako że nie mam w tym absolutnie żadnego doświadczenia, nie chciałem popsuć czegoś bardziej wartościowego. Więc wybór padł na takiego oto Perfecta:




Co zrobiłem- niezbyt podobała mi sie ta mocno błyszczaca koperta, więc przeszlifowałem ją mokrym papierem 500, uwazajac, zeby nie zedrzeć całej powłoki, bo rzec jasna nie jest to stal...efekt wg mnie dość subtelny, ale zauwazalny, ja przynajmniej jestem zadowolony...później przyszła kolej na indeksy wokól tarczy- usunałem z nich cała farbę, pozostawiajac surowe, wycięte w metalu cyfry. Do tego wyniłem licha bransolete na pasek z przeszyciem pod kolor sekundnika. z samym paskiem tez było troche roboty ( w innym temacie ), ostatecznie lekko sciałem gumowane brzegi i założyłem klamre poskładaną z 2 innych. Planuje jeszcze zmienic koronkę na cos bardziej kanciastego i myslę że będzie ok :wink:







Zdjecia kiepskie, ale aktualnie jestem zajęty czyms innym i to tylko taka odskocznia :razz:
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #2  Wysłany: 2011-10-14, 18:28   

Użyłes chyba zbyt grubego papieru, bo widać rysy. Albo fotka z fleszem tak je wynaturza. Ja jechałem papierem 400, ale koperta była stalowa i miała wyraźne rysy do niwelacji. Ale do roboty, do roboty ;-) :!:
_________________
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #3  Wysłany: 2011-10-14, 18:40   

Popieram modowanie. Perfekt zniosi to dobrze. Uwazaj na ten chrom
_________________

 
 
pomyslownik 
Kierownik Pola Ryżowego
Homo Faber


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 4 razy
Wiek: 41
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 1682
Skąd: Warszawa
 #4  Wysłany: 2011-10-15, 23:53   

Jak najbardziej dobry kierunek, fakt ryski nieco za duże, ale usunięcie farby z indeksów bezela dobrze robi, ja też się przymierzam do modzika na perfekcie tylko jak się za to człowiek bierze to liche jest w swej naturze ( np. mocowanie kwarcyka do tarczy ) wiec z rozwagą.
_________________
"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum