Co przyjechało do Bowa z Ameryki
Odpowiedz do tematu

:
bow napisał/a:
Aha, Boschett jest fajny, ale damski... ;)


Sam jesteś damski :!: :twisted:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
bawidamek raczej ;)

:
bow napisał/a:
I to jest słuszne podejście. Dzisiaj dopasowałem branzoletę i jutro zakładamy go do garnituru. W końcu to klasyczny elegant :lol:

Duży to jest 55mm pilotek Sylwka, ten to po prostu męski zegarek :lol:


Obiektywnie oceniając, to zegarek jest bardzo ciekawy.
Miyota jest świetna. Ciut duży, ale to kwestia gustu. Koperte ciężko tez będzie utrzymać w czystości, ale to nurek, więc jak go raz na tydzień sie pod kranem umyje - to mu nic nie będzie. Ręce masz już takie długie, że ci się bardziej nie wyciągnął od niego :lol: Dobry zakup.

Blaz
[Usunięty]
:
Gdy go zobaczyłem to zrozumiałem znaczenie pojęcia "obciążnik". :mrgreen:

:
Nieeee no, sam zegarek jest fajny, jeno nico duży i przyciężki, nowy werk Miyoty wygląda bardzo dobrze i sprawia wrażenie solidnie wykonanej i zwartej konstrukcji.

:
dla tej samej miyotki warto taki ceglak zamówić

:
...szkoda tylko, że wygląda ona (ta miyota) tam tak, że trza by mieć lupę coby ją dojrzeć - niezłe bydle z tego zegarka jest i co nam Pan zrobisz :twisted:

:
a ja taką samą Miyotkę będę miał w Helsonie :twisted: :mrgreen:

Android Roberta jest raz - świetny, dwa - niespotykany. Koperty w takim kształcie jeszcze nie widziałem. Z wielkością koperty przesadzili, ale Android lubi robić zegarkach w rozmiarach zegara dworcowego. Robertowi ten zegarek pasował jak ulał, na jego ręce wcale nie wyglądał na takiego wielkiego :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol Kłósek napisał/a:
Robertowi ten zegarek pasował jak ulał
byle by nie kulał ;)na jedną stronę :D

:
Ten zegarek powinien być na szelkach, żeby się ciężar równomiernie rozkładał i nie ciążył na bok ;-)

Czino
[Usunięty]
:
Ma ktoś może fotkę tego cuda? ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.