Ciekawy tysiącmetrowiec z Niemiec
Odpowiedz do tematu

:
Bez logo i fajne wskazówki i byłby superancji zegar. Nawet w tym rozmiarze...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Świetna koperta, naprawdę. :shock: Podziałka na bezelu mogła by być bardziej dyskretna ale to zależy od tego co by było na tarczy ... bo to co tam teraz jest oraz wskazówki wywołują u mnie niedyskretny absmak. Stylistyczny koszmar. Brakuje jeszcze herbu Von Klinkerhoffena na 12:00 i trzech żółtych nurków płynących z 7:30 ku centrum. Mogą być też tchórzofretki w kaskach. :razz:

500 USD za 100ATM na 2824-2 to byłaby dobra cena gdyby zegarek jeszcze jakoś wyglądał, a tak to jest co najwyżej baza do modowania.

Ostatnio zmieniony przez kubama 2011-01-17, 22:02, w całości zmieniany 1 raz
Foch und Ch.
:
bow napisał/a:
Bez logo i fajne wskazówki i byłby superancji zegar. Nawet w tym rozmiarze...

Taaa, dla żony .. :wink: :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
I co dziwne szukałem i nie znalazłem innego zegarka w takiej kopercie...

:
ktoś sobie tak sam zaprojektował i zrobił ... powinni tego zabronić ;)

:
Koperta super, wskazówki ujdą w tłoku, tarcza masakra, no i po co tam tandEta siedzi, jako znany antyEtowy talib :wink: , domagam się Miyoty !

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Darecki
[Usunięty]
:
Tarcza nijaka, koperta, dekiel bransa OK :lol:

:
Nie będę oryginalny - koperta bardzo na tak. Tarcza .... hmmm .... piękna inaczej.

maciek
[Usunięty]
:
fajny jest, poza logo firmy oczywiście... :mrgreen:

:
Gdyby nie logo firmy i zbyt drogi mechanizm (na to co oferuje) to juz by do mnie lecial :P

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Nie będę oryginalny i pochwale kopertę ( chociaż ciut za mała- 44 mm było by ok). Tarcza słaba, może to reklamówka serialu "M jak miłość" :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Entwistle napisał/a:
Nie będę oryginalny i pochwale kopertę ( chociaż ciut za mała- 44 mm było by ok).


Ale właśnie urok tego kilometrowca tkwi w tym, że nie ma wielgachnej koperty. :wink:

:
Blaz napisał/a:
Entwistle napisał/a:
Nie będę oryginalny i pochwale kopertę ( chociaż ciut za mała- 44 mm było by ok).


Ale właśnie urok tego kilometrowca tkwi w tym, że nie ma wielgachnej koperty. :wink:


Gusta, guściki :) Ogólnie niemiecki "dizajn" do mnie przemawia, koperta z tej M-ki też nie jest wcale taka mała. Lubię wysokie koperty, nie muszą być wcale jakieś monstrualne ale 42-45 mm minimum. Zegarek nie powinien być przećpany dlatego bardzo podobają mi się UTS-y i niektóre Sinny. Np. takie:



;) ten też:

Ostatnio zmieniony przez Entwistle 2011-01-19, 14:27, w całości zmieniany 2 razy
Blaz
[Usunięty]
:
No tak, tylko że w tym wątku chodzi o małego kilometrowca, a nie o cegły. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
No tak, tylko że w tym wątku chodzi o małego kilometrowca, a nie o cegły. :mrgreen:

Wszystko zależy jaką kto ma łapę. Mam 180cm wzrostu i +/- 90 kg (zwłaszcza po obiedzie) więc stosując odpowiedni wzór do powyższych parametrów wychodzi idealnie 45 mm. Ów wzór jest moją tajemnicą :lol:

Ostatnio zmieniony przez Entwistle 2011-01-19, 14:36, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.