Orient cesarski
Odpowiedz do tematu

:
Ja się przyłączam do grona na "nie"...niby fajny ale jakoś przekombinowany jest dla mnie.
kojarzy mi się ze starymi dziadkami...często u nich widzę takie maszyny: )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
TY sobie Piotrek uważaj, te stare dziadki to mniej więcej moje roczniki :twisted: :mrgreen: :razz: :wink:

:
...ja też jestem na nie, od pierwszego wejrzenia go nie polubiłem, a było to czas jakiś temu

:
Do dziś ten model dobrze schodzi u jednego zegarmistrza w mojej okolicy .

:
Svedos napisał/a:
TY sobie Piotrek uważaj, te stare dziadki to mniej więcej moje roczniki :twisted: :mrgreen: :razz: :wink:


Eee tam...trzymasz się nieźle...w końcu dałem Cię w jeden szereg z Alamosem na spotkaniu : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
A mi sie bardzo podoba no niestety nie znalazlem w idealnym stanie starszej wersji i kupilem nowsza i tez mi sie podoba i niedlugo zostane cinkciarzem :razz:





Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-01-13, 23:27, w całości zmieniany 1 raz
:
revolta4 napisał/a:
A mi sie bardzo podoba no niestety nie znalazlem w idealnym stanie starszej wersji i kupilem nowsza i tez mi sie podoba i niedlugo zostane cinkciarzem :razz:

I badylarzem ;)

:
pisar napisał/a:
Svedos napisał/a:
TY sobie Piotrek uważaj, te stare dziadki to mniej więcej moje roczniki :twisted: :mrgreen: :razz: :wink:


Eee tam...trzymasz się nieźle...w końcu dałem Cię w jeden szereg z Alamosem na spotkaniu : )


A w stosunku do którego z nich bardziej się pomyliłeś :wink: :mrgreen: ?

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Wiadomo że do Alamosa :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.