Poljot 2614... a w środku chińczyk
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Nie wiem czy pamiętacie sprawę Aviatorów? Pojawiły się tanie Aviatory i wyjątkowo brzydkie. Okazało się, że Rosjanie sprzedali prawa do nazwy, a dokładniej sprzedali licencję i jakaś firma z Izraela klepała najgorszego sortu zegarki z nazwą Aviator. Może być taka sama sytuacja z Poljotem?

:
Alamo możesz rozwinąć punkt 3 :wink:

:
Svedos napisał/a:
Alamo możesz rozwinąć punkt 3 :wink:


"Ciul Go Wie" :P

maciek
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:
Alamo możesz rozwinąć punkt 3 :wink:


taka wariacja na temag CHGW. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Nie wiem czy pamiętacie sprawę Aviatorów? Pojawiły się tanie Aviatory i wyjątkowo brzydkie. Okazało się, że Rosjanie sprzedali prawa do nazwy, a dokładniej sprzedali licencję i jakaś firma z Izraela klepała najgorszego sortu zegarki z nazwą Aviator. Może być taka sama sytuacja z Poljotem?


Dokładnie, pisaliśmy o tym TUTAJ :mrgreen: .
A może było tak, że jest to zegarek z naprawy gwarancyjnej, np. zwrot, i wrzucili do środka to, co akurat mieli pod ręką :???:

Blaz
[Usunięty]
:
No właśnie chciałem przypomnieć, że o tym na forum pisaliśmy. :mrgreen:

:
Moim zdaniem to lewizna .

Jak ktoś kupuje rosyjski zegarek spodziewa się że w środku będzie rosyjski mechanizm .

:
Rudolf napisał/a:
Moim zdaniem to lewizna .

Jak ktoś kupuje rosyjski zegarek spodziewa się że w środku będzie rosyjski mechanizm .


A kupując szwajcarski - że szwajcarski ;) :?:

:
Werk jak z mojego Szanghaja,chodzi dobrze,wcześniej miałem coś z podobnym to po
lekkim podlaniu oszalał...

litespeed
[Usunięty]
:
Rudolf napisał/a:
Moim zdaniem to lewizna .

Jak ktoś kupuje rosyjski zegarek spodziewa się że w środku będzie rosyjski mechanizm .


Zwłaszcza że w opisie aukcji czarno na białym napisne jest: "Poljot Handaufzugswerk 2614 mit monometallischer Unruh, 17 Steine, 26600 Halbschwingungen/Std"...

:
litespeed dobrze zrobiłeś , towar był nie zgodny z opisem .

:
Coś podobnego

http://allegro.pl/zlocony-admiral-i1410774277.html

:
dziwna sprawa!

albo Rusy pakują zuany seryjnie - nie chce mi się wierzyć bo w takim przypadku można by częściej je spotykać
albo do naprawy padniętych mechanizmów używanie są zastępczo zuany

tak czy inaczej dziwna sprawa!

litespeed
[Usunięty]
:
http://allegro.pl/nowy-po...1419701369.html

Cytat:
"nie jest to oryginalny mechanizm poljota tylko jakis zamiennik tez na 17 kamieniach"

:
Przynajmniej napisał, to już coś :)

Ну, погоди! :wkurzony:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.