Poprzedni temat «» Następny temat
Klamerki garażowe
Autor Wiadomość
Thomas666
Klon Kulisa
Król Brązu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 3 razy
Wiek: 58
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 7135
Skąd: 3City
 #1  Wysłany: 2026-05-22, 12:48   Klamerki garażowe

A, tak wstawię kilka fotek...

[/url]

[/url]

[/url]

powyższa w brązie, a poniższa w stali, technologia ta sama...


[/url]

było jeszcze kilka innych, ale to muszę przekopać się przez archiwum :/
_________________
Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
 
 
Odin
Ryżowy Długiego Marszu


Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 936
Skąd: Pomorskie
 #2  Wysłany: 2026-05-24, 09:58   

I to jest prawdziwa, ręczna robota. pifko
 
 
Thomas666
Klon Kulisa
Król Brązu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 3 razy
Wiek: 58
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 7135
Skąd: 3City
 #3  Wysłany: 2026-05-24, 18:41   

Odin, Dzięki pifko
bracie w struganiu ;)
_________________
Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
 
 
vvojt
Właściciel Pola Ryżowego


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 2191
Skąd: Olsztyn
 #4  Wysłany: 2026-05-25, 21:20   

Thomas666, no niezły kawał klamry z tego wyszedł pifko
pifko
_________________
Pozdrawiam,
Wojtek
 
 
Dorian06
King of chinese maierans
Prezes KSF


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 101 razy
Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 29684
Skąd: KrK
 #5  Wysłany: 2026-05-31, 18:04   

👏 Ty.
Jak znalazł się samolot na stali i brązie :?:
_________________
[quote="Apa13"]Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko [/quote]
 
 
Thomas666
Klon Kulisa
Król Brązu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 3 razy
Wiek: 58
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 7135
Skąd: 3City
 #6  Wysłany: 2026-05-31, 18:44   

Dorian06, to awers monety okolicznościowej 5 hrywien. Kupiłem na super monety.pl czy jakoś tak
_________________
Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
 
 
Dorian06
King of chinese maierans
Prezes KSF


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 101 razy
Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 29684
Skąd: KrK
 #7  Wysłany: 2026-05-31, 22:09   

Fajnie to wygląda.
_________________
[quote="Apa13"]Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko [/quote]
 
 
Thomas666
Klon Kulisa
Król Brązu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 3 razy
Wiek: 58
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 7135
Skąd: 3City
 #8  Wysłany: 2026-05-31, 22:57   

A tych monet to w sumie kilka różnych tam znalazłem... Coś tam jeszcze czeka w kolejce, a taka już powstała:

_________________
Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
 
 
Dorian06
King of chinese maierans
Prezes KSF


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 101 razy
Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 29684
Skąd: KrK
 #9  Wysłany: 2026-05-31, 23:05   

Ta najlepsza.
_________________
[quote="Apa13"]Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko [/quote]
 
 
Thomas666
Klon Kulisa
Król Brązu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 3 razy
Wiek: 58
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 7135
Skąd: 3City
 #10  Wysłany: 2026-05-31, 23:20   

Dorian06, pifko
_________________
Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
 
 
Odin
Ryżowy Długiego Marszu


Pomógł: 14 razy
Wiek: 49
Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 936
Skąd: Pomorskie
 #11  Wysłany: 2026-06-01, 15:29   

Czy to samolot PCK?
 
 
Thomas666
Klon Kulisa
Król Brązu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 3 razy
Wiek: 58
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 7135
Skąd: 3City
 #12  Wysłany: 2026-06-01, 21:25   

Odin, :D pifko :D
Btw nawet udało mi się odszyfrować znaki samolotu i prześledzić jego historię. Obecnie jest w jakimś muzeum w Skandynawii. A we wrześniu wykonywał do Polski zrzuty pomocy humanitarnej, jak to PCK ;)
_________________
Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum