Uaha... 2019
Odpowiedz do tematu

:
Extra relacja pifko

:
Chorwat napisał/a:
Zawsze świetnie się czyta twoje relacje pifko Myślę, że nawet jakbyś pieszo poszedł po bułki do sklepu, to skleciłbyś z tego coś ciekawego :))


:))

Dzięki pany pifko

:
uminus, gdzie taką vratkę na rower zabrał, weźmie i popsuje plask ;)

relacja jak zawsze fajna pifko

A ten zamek w "bajorze" to taki trochę jak z horroru - jakiegoś potwora z bagien tylko brakuje ;)

:
uminus, ostatnio mi się w sugerowanych pojawił te Koomot, jeżdżę na Strava i MapMyFitness bo można za free podążać wyrysowaną przez siebie trasą, może przy okazji sprawdzę co to.

:
Santino napisał/a:
No i super!

+++++

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Toyota napisał/a:
uminus, ostatnio mi się w sugerowanych pojawił te Koomot, jeżdżę na Strava i MapMyFitness bo można za free podążać wyrysowaną przez siebie trasą, może przy okazji sprawdzę co to.


Ja jeszcze nie wiem czy polecam, bo nigdy nie używałem Endomondo, Stravy itp, więc nie mam porównania. Używam tylko jeszcze aplikacji Aktywne Miasta, powstałej głównie na potrzeby rywalizacji Rowerowa Stolica Polski, od tej Komoot jest dużo lepszy ;) W każdym razie spodobała mi się na tyle, że po tej jednej wycieczce kupiłem mapy na cały świat za niecałą stówkę - w wersji darmowej bezpłatny jest jeden region. Tutaj też spoko możesz po zaplanowanym śladzie jechać, możesz wszystko zaplanować na kompie a w aplikacji będzie to widać :) no i fajniejszą trasę mi wymyśliło niż opcja rowerowa w Google Maps - te prowadziły też po drogach rowerowych, ale wzdłuż głównej drogi krajowej, to nuda ;)

Ale jak mówiłem, nigdy nie używałem innych tego typu aplikacji, więc nie mam porównania.

pifko

:
uminus napisał/a:
estowałem nową dla mnie appkę, Komoot, fajna nawet


Komoot jest super i bardzo się rozwineła. Ja mam od 2018 i używam dalej.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
uminus, brawo Ty! pifko
Częściej wrzucaj takie relacje bo zawsze przyjemnie poczytać i pooglądać.

:
uminus, super relacja, jak zawsze.

:
Dzięki wszystkim pifko

:
Super relacja, bardzo miło się czyta i pacza pifko

:
Cieszę się bardzo, że pojawiła się nowa relacja. Poziom jak poprzednio. Wysoki.
pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.