POKAŻ CO MASZ NA NADGARSTKU LUB W KIESZENI...
Odpowiedz do tematu

:

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
>>>

Przy obecnym wręcz zalewie zegarkowych "błyskotek", to nie ma jak nieco stonowane, a nawet wręcz dostojne vintage... :)

Wyrazy niekłamanego podziwu i szczerej zazdrości pozwolę sobie skierować do niewątpliwie szczęśliwych Posiadaczy... pifko

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Pasuje tu

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Taka sytuacja


Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi nie chwaliles się wcześniej pifko piękny Zenior cool

:
>>>

Podziwiając czasomierze w rzeczonym temacie, to nieco wahałem się przed zaprezentowaniem skromnego "klubowca"... ;)



<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2022-02-06, 11:58, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Fajna Certinka pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
bladerunner napisał/a:
>>>

Podziwiając czasomierze w rzeczonym temacie, to nieco wahałem się przed zaprezentowaniem skromnego "klubowca"... ;)

Obrazek

<<<


Klubowiec fajny. Mój go pozdrawia:


Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Nie chce mi się szukać o co chodzi z tym cytrynowym klubem 2000. Może ktoś wie i zechce się podzielić?
Ja się noszę na modłę wczesnych lat 80tych (tak kojarzę z metryki zegarka).

Zegarki * Rower * Radio
:
Mzeg napisał/a:
Nie chce mi się szukać o co chodzi z tym cytrynowym klubem 2000. Może ktoś wie i zechce się podzielić?


Spodziewam się, że po prostu "futurystyczna" nazwa z końcówki lat 60-tych:

Eternamatic 2002
Certina Club 2000
Voumard 2000



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Moje pierwsze skojarzenia też kierowały się na nowe millenium. Może akurat w czasie kiedy to wymyślano był jakiś większy szum wokół odysei kosmicznej Kubicka albo innego filmu. Sugerujesz że reklama jest z końcówki lat 60tych ale ja bym dodał z 5 lat.

Zegarki * Rower * Radio
:
Mzeg napisał/a:
Moje pierwsze skojarzenia też kierowały się na nowe millenium. Może akurat w czasie kiedy to wymyślano był jakiś większy szum wokół odysei kosmicznej Kubicka albo innego filmu. Sugerujesz że reklama jest z końcówki lat 60tych ale ja bym dodał z 5 lat.


To nie reklama. To moje wynalazki. Voumard jest z lat 60-tych, Eterna i Certina z 70-tych. Po prostu moda na te futurtystyczne nazwy się chyba gdzieś w 60-tych pojawiła.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Jacobi napisał/a:

Fajna Certinka pifko


Dziękuję bardzo i ze swojej strony gratuluję fajnego Zenitha... pifko

Erolek napisał/a:

Klubowiec fajny. Mój go pozdrawia:
Obrazek
Pozdrawiam
Eryk


Serdeczne pozdrowienia dla fajnego "klubowicza"... pifko

Mzeg napisał/a:

(...)
Ja się noszę na modłę wczesnych lat 80tych (tak kojarzę z metryki zegarka).
Obrazek


Wielce sympatyczny Poljot - zgaduję, że na mechanizmie 2616.2H :?: pifko

PS.
Mam szczerą nadzieję, że wspólnymi siłami rozkręcimy dział vintage, i nie tylko...
:roll:

<>

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Erolek napisał/a:

To nie reklama. To moje wynalazki. Voumard jest z lat 60-tych, Eterna i Certina z 70-tych. Po prostu moda na te futurtystyczne nazwy się chyba gdzieś w 60-tych pojawiła.

Pozdrawiam
Eryk


W dzisiejszym odcinku Columbo padła nazwa club...w odniesieniu do kija golfowego...więc jest wielce prawdopodobne że Club 2000 to jakieś nawiązanie do golfa, co byłoby bardzo sensownym zabiegiem marketingowym...

Zegarki * Rower * Radio
:
Mzeg napisał/a:

W dzisiejszym odcinku Columbo padła nazwa club...w odniesieniu do kija golfowego...więc jest wielce prawdopodobne że Club 2000 to jakieś nawiązanie do golfa


Club to po angielsku także każdy kij do bicia, pałka, albo maczuga więc raczej niekoniecznie.
Według mnie ot, po prostu "Klub 2000" bez podtekstów.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.