Nowe nabytki 2021
Odpowiedz do tematu

:
No koń co ma tiki :D


I dla kolegów co pomyślą, o jeżu jaki wielki…telefonowa perspektywa przekłamuje nie tylko w przypadku PAMów… cool


:
Nigdy mnie się z koniem ta nazwa nie kojarzyła, ale mniejsza o to ;)

Zegarek super, choć faktycznie kompaktowy raczej :))

:
qbapiasek, pifko

:
qbapiasek, gratki pifko ale nie wezmę jednak nawet za ćwiartkę. Myślałem, że to będzie FH :foch:

:
qbapiasek, graty, taki trochę bieda inżynier :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Chorwat napisał/a:
qbapiasek, gratki pifko ale nie wezmę jednak nawet za ćwiartkę. Myślałem, że to będzie FH :foch:

FH już miałem, a doświadczenia już wiem, że nie sprawdza się u mnie kupowanie drugi raz tego samego zegarka ;) tym razem chciałem inhousa…nawet jak nie będzie go gdzie serwisować :głową w mur:

:
qbapiasek, gratuluje! Poluje na niego od dłuższego czasu i nie mogę nic znaleźć hmmm

:
Ja tez cool tylko że chciałem na bransolecie, a te pojawiają się niezwykle rzadko i najczęściej w dużo wyższych cenach. Akurat tydzień temu Cabi mi podesłał białą na gumie w dobrej cenie na eBay Kleinanzeigen. Od niechcenia wpisałem w wyszukiwarkę eterna KonTiki jak to mam w zwyczaju co pare dni :głową w mur: i okazało się ze praktycznie tego samego dnia ktoś wystawił czarna na bransie cool krótka negocjacja, platnosc plus te kilka dni dla DHLu i jest cool

:
qbapiasek, fajny ten koń.
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ciekawy i wpada w mode zegarkow z zintegrowana bransa :)

:
johnny_b2 napisał/a:
qbapiasek, gratuluje! Poluje na niego od dłuższego czasu i nie mogę nic znaleźć hmmm


Pisz do Kuby będziesz pierwszy jak będzie szła dalej. Póki co tylko Tutima się trzyma i Pam ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
johnny_b2 napisał/a:
qbapiasek, gratuluje! Poluje na niego od dłuższego czasu i nie mogę nic znaleźć hmmm


Pisz do Kuby będziesz pierwszy jak będzie szła dalej. Póki co tylko Tutima się trzyma i Pam ;)



Nic tu nigdzie nie idzie dalej nono trochę to trwało ale trzon „kolekcji” się klaruje cool

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.