poka swojego gieszoka...
Odpowiedz do tematu

:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
>>>

Muszę szczerze przyznać się do tego, że od dawna nie nabyłem żadnego G-Shock'a... :/

Jednak jak tylko zaczynam podziwiać zegarkowe "twardziele", to pojawia się coraz silniejsze pragnienie... :roll:

Oczywiście pozostaję wierny "wskazówkowcom", ale dyskretne wyświetlacze są dopuszczalne... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:

:
bladerunner napisał/a:
>>>

Muszę szczerze przyznać się do tego, że od dawna nie nabyłem żadnego G-Shock'a... :/

Jednak jak tylko zaczynam podziwiać zegarkowe "twardziele", to pojawia się coraz silniejsze

<<<



Mam podobnie :)

:
Damianowski napisał/a:

Mam podobnie :)


W aktualnych planach mam zakup aż (lub tylko) kilku zegarków, a więc budżet będzie nieco napięty... ;)

Jednak z pewnością znajdzie się w nim miejsce na G-Shock'a, chociaż raczej z niższej półki cenowej... :roll:

<>

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Mój faworyt od zanabycia ;)
.
.
.

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
[url=https://i.postimg.cc/7YWSTTB4/20220202-201207.jpg]Obrazek[/url]


W zaprezentowanym czasomierzu drzemie G-Shock-owa moc, ale niestety obawiam się, że cena jest wręcz powalająca... :roll:

Oczywiście można, a nawet należy w sposób niekłamany podziwiać i szczerze pozazdrościć... pifko

<>

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
[url=https://i.postimg.cc/7YWSTTB4/20220202-201207.jpg]Obrazek[/url]


W zaprezentowanym czasomierzu drzemie G-Shock-owa moc, ale niestety obawiam się, że cena jest wręcz powalająca... :roll:

Oczywiście można, a nawet należy w sposób niekłamany podziwiać i szczerze pozazdrościć... pifko

<>

Dzięki.
Z cena to tak jest, że jednych powala a drudzy się z niej śmieją. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:

Dzięki.
Z cena to tak jest, że jednych powala a drudzy się z niej śmieją. ;)


Pozwolę sobie sparafrazować znane powiedzenie - co nas nie "powala", to nas wzmacnia :!: ;)

A tak na poważnie, to śmiem twierdzić, że realizacja zegarkowej pasji bywa wielce kosztowne... :roll:

<>

I've seen things you people wouldn't believe...
:

:
Strzała napisał/a:
Obrazek


Jak widzę, to nie jestem osamotniony w wyborze G-Shock'a, jako zegarka dnia... ;)



<>

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2022-02-06, 12:15, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
...
A tak na poważnie, to śmiem twierdzić, że realizacja zegarkowej pasji bywa wielce kosztowne... :roll:

<>

Tak jest z każdym hobby.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:

Tak jest z każdym hobby.


Na realizację hobby często brakuje nie tylko wystarczających środków finansowych, ale także wolnego czasu... hmmm

PS.
W dniu dzisiejszym z racji rodzinnego spotkania, to "wczorajszy" G-Shock musiał ustąpić miejsca bardziej klasycznemu czasomierzowi... ;)

<>

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2022-02-06, 12:15, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Cytat:
a realizację hobby często brakuje nie tylko wystarczających środków finansowych, ale także wolnego czasu... 


Niestety a wydatków coraz więcej nie wspominając o szybujących cenach wszystkiego :(

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.