Zdjęcia porównawcze wielkości i wzornictwa zegarków
Odpowiedz do tematu

:
No i jak Waść porównujesz jakość wykonania?

:
Zastanawiam się, czy innych kolorów nie wziąć - może być i z tachymetrem :facepalm:
.
.
.
Maść na ból dupy dla malkontentów będę serwował w gratisie :D :złośliwiec:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, jak wypada Żaba w porównaniu z NTH? :)


PS
To nie jest podchwytliwe pytanie ;)

:
Woytec napisał/a:
Fazi, jak wypada Żaba w porównaniu z NTH? :)


PS
To nie jest podchwytliwe pytanie ;)


U Krzyśka nie widać po zdjęciu niedoróbek ale myślę że różnica dość spora w jakości. Tylko NTH kosztuje ponad 2k

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dziękuję kornel91, dziękuję. :)

:
Jak dla mnie NTH bije żabę designem - i nie chodzi o wtórność, po prostu mnie się generalnie Doxy Sub nigdy nie podobały, a Devil Ray owszem cool

:
Woytec, Ty nie lubisz takich u Ciebie musi być tip top. Zresztą ja też toleruję tylko drobne niedociągnięcia.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Nie wiem po co - bo inni już wyrok wydali, pewnie nawet nie macając zegarka/ów, ale pewnie i ze zdjęć da się wyciągnąć definitywne wnioski, a już na podstawie różnicy w cenie, to w ogóle :facepalm: :złośliwiec: - ale jednak się wypowiem:
…Wojtek - mam kłopot w wybraniu choćby jednego elementu w NTH przewyższającego jakością Froga (w bebechy nie zaglądałem obu) - a na łapie lepiej leży taniocha :)) pifko pifko

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2021-09-19, 22:04, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
No właśnie do Ciebie kierowałem pytania, dzięki pifko

:
Fazi napisał/a:
Zastanawiam się, czy innych kolorów nie wziąć - może być i z tachymetrem :facepalm:
.
.
.
Maść na ból dupy dla malkontentów będę serwował w gratisie :D :złośliwiec:


Ale osso chodzi?
Chyba mnie jakaś drama ominęła... :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian - szkoda jęzora strzępić, ogólnie - wyszedł projekt z tachymetrem, jak ten mój, który w nurasie potrzebny jest niezbyt - bezel został już przeprojektowany i następne sztuki idą z właściwą "podziałką", a kancery (jak to z kancerami bywa) maja kosztować krocie i wszyscy (mi też ) zazdroszczą, że się pospieszyłem :)) :)) :D :złośliwiec:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Chrono VDB vs. Chrono H2o :))

Do tego mój największy (55mm) i najmniejszy zegar (43mm).


:
Machu, a ten co masz w zdjęciu profilowym to ile ma/miał ? hmmm

Zegarki * Rower * Radio
:
Tez 55mm, ale inny kształt koperty i nie az tak masywna ;)

:
Tutaj pięknie widać, że ta klocowatość VDB służy chyba tylko do ozdoby - H2O ma większą, czytelniejszą tarczę przy 12mm mniejszej kopercie hmmm

Ostatnio zmieniony przez Odin 2021-10-17, 07:59, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.