Nowe nabytki 2021
Odpowiedz do tematu

:
A ja wiem? Spodobała mi się ta żaba to se ino zakupiłem. Nie wiedziałem, że mają takie niedoróbki. Brak riserczu :))

:
Fazi, Goman, Chorwat, pifko

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2021-09-20, 10:47, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dawno nic nie wrzucałem.


:
satanic666, gratki pifko

:
O i to jest odpowiednia łapa na ten zegarek :))

:
Dzięki pifko

:
satanic666, pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
satanic666, dobrze wygląda u Ciebie pifko

:
pifko bardzo fajny obywatel

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Też podoba się mi… pifko pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Mnie też się podoba, prosty i konkretny taki :))

:
satanic666, pifko

:
Dzięki wszystkim pifko

:
Przemek , graty , fajny zegar pifko

:
satanic666, pifko

Citizen to by się mógł ogarnąć troche. Kurna wypuścili tę kolekcję zegarków i pojawiła się raz i tyle (a szkoda, bo był potencjał żeby utrzymać naprawdę ciekawą linię modelową troszkę bardziej premium wykończoną w obrębie marki, ale jeszcze w miarę przystępną cenowo). Ta marka niestety nie ma nic a nic spójności w podejściu. Jedyne linie, które trzymają jakiś motyw przewodni, są na stałe w ofercie i można tam mówić o jakichkolwiek generacjach to Nighthawk i Chronomaster. Promastery to też jest wielki bałagan.
Ogólnie szanuję Citizena i lubię, ale ten chaos mnie osobiście wnerwia :P Obstawiam że ten eksperyment z cal. 0200 to też będzie jednorazowy wybryk. :/

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.