Nowa seria G: GM-2100 AKA "CasiOak"
Odpowiedz do tematu

: Nowa seria G: GM-2100 AKA "CasiOak"
Czołem Kumotrzy,
Casio wypuszcza w tym roku nowa serię metalowych/półmetalowych G-Shocków: GM-2100. Model bazowy, z tworzywa, to oczywiśćie GA-2100. Brać anglojęzyczna już "ochrzciła" je jako serię CasiOak (oczywiśćie skojarzenia to przekleństwo). Jak Wam się podobają?

Tu artykuł: https://www.g-central.com...-steel-casioak/
Tu filmik z Australii: https://www.youtube.com/watch?v=TYtzfgEFmy8

Moim zdaniem na filmiku wyglądają... interesująco. Z chęcią bym zobaczył na żywo.

zdrawki

Dżentelmen z bardzo cienkim czubkiem.
:
Ale wypas :shock:

I każda wersja kolorystyczna jest super - jak miałbym sobie kupić to bym nie widział którego wybrać hmmm


:
Na marginesie, wyszukując w sieci "CasiOak" (owszem, nie wiedziałem wcześniej o wersji GA z kopertą z samego tworzywa), znajdujemy mody, które upodabniają Casio do wiadomego Szwajcara... moim zdaniem chyba jednak wersja fabryczna GM jest ładniejsza.
zdrawki

Dżentelmen z bardzo cienkim czubkiem.
:
Owszem są metalowe wdzianka do GA ale tutaj znaczą część roboty w wyglądzie robi tarcza ze swoją teksturą - tego metalowe wdzianko nie zapewni ;)

:
Te wdzianka co widziałem, to były droższe od zegarka hmmm

:
Jest metal i wskazówki, chyba mógłbym nosić ;)

:
Machu napisał/a:
Jest metal i wskazówki, chyba mógłbym nosić ;)


No ma wskazówki, ale w kolorze tarczy czyli guano będzie widać - kolejny g-shock do mania a nie do używania :popcorn:

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito napisał/a:
Machu napisał/a:
Jest metal i wskazówki, chyba mógłbym nosić ;)


No ma wskazówki, ale w kolorze tarczy czyli guano będzie widać - kolejny g-shock do mania a nie do używania :popcorn:


Godzinę to można na komórce sprawdzić ;)

….a dla miecia to bym kciał jakiś wakacyjny odcień.

:
Mattoni napisał/a:
Daito napisał/a:
Machu napisał/a:
Jest metal i wskazówki, chyba mógłbym nosić ;)


No ma wskazówki, ale w kolorze tarczy czyli guano będzie widać - kolejny g-shock do mania a nie do używania :popcorn:


Godzinę to można na komórce sprawdzić ;)

….a dla miecia to bym kciał jakiś wakacyjny odcień.


to sobie jakieś koraliki załóż albo sznureczek z blaszką... :)) skoro godzinę na komórce sprawdzasz... ja komórkę jak tylko mogę to wdupiam gdzieś w kąt, ze smyczą to u mnie nawet pies nie chodzi ;)

Ostatnio zmieniony przez Daito 2021-07-19, 23:00, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Widoczność to trzeba na żywo ocenić, bo na zdjęciach bywa różnie ;)

:
To wychodzi, że ja mam jeszcze dobry wzrok bo na każdym bez problemu odczytałbym godzinę :złośliwiec:




Chyba, że chodzi o czytelność LCD no to wtedy może być problem ale z drugiej strony jak często się korzysta ze stopera ;)

:
Machu napisał/a:
Widoczność to trzeba na żywo ocenić, bo na zdjęciach bywa różnie ;)


No racja - choć z reguły zdjęcia są "nieco podrasowane" - bardziej chodziło mi o filmik i o porównanie z GA-2100-1aer ale faktycznie trzeba zobaczyć na żywo.

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito napisał/a:
Mattoni napisał/a:
Daito napisał/a:
Machu napisał/a:
Jest metal i wskazówki, chyba mógłbym nosić ;)


No ma wskazówki, ale w kolorze tarczy czyli guano będzie widać - kolejny g-shock do mania a nie do używania :popcorn:


Godzinę to można na komórce sprawdzić ;)

….a dla miecia to bym kciał jakiś wakacyjny odcień.


to sobie jakieś koraliki załóż albo sznureczek z blaszką... :)) skoro godzinę na komórce sprawdzasz... ja komórkę jak tylko mogę to wdupiam gdzieś w kąt, ze smyczą to u
mnie nawet pies nie chodzi ;)


Koraliki-srolaliki, zegarek to jest prestiż ;)

:
Fajniste - nosiłbym… cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Widziałem je na jutubie , bardzo ciekawe .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.