Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Odpowiedz do tematu

:
Machu napisał/a:
Dorian06, klamra jest od zegara DeltaT NBS.

Bardzo fajna.
pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
W końcu dorobiłem się porządnego narzędzia, które wystarczy mi już pewnie do końca życia.




"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar, narzędzie na pewno wystarczy może końcówki będzie trzeba zmienić przy częstej zabawie paskowej :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
pisar, narzędzie na pewno wystarczy może końcówki będzie trzeba zmienić przy częstej zabawie paskowej :)


Właśnie końcówki to stal hartowana więc raczej dożywocie bez wymian (przy moim użytkowaniu).

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Machu napisał/a:
A klamerkę skąd masz i jaką hmmm


Ciech wykuł ;)

Ostatnio zmieniony przez Daito 2021-01-20, 15:26, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
No jak Ciech to konkret musi być, pokaż jak dokupisz zegar i pasek :))

:
Cytat:
Ciech wykuł


Pokazywałeś już?

:
Santino napisał/a:
Cytat:
Ciech wykuł


Pokazywałeś już?


Jeszcze nie bo kompletuję zestaw...

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
pisar, a to jakies duzo lepsze niz inne? w sensie bardziej sztywne, lepszy chwyt?
sam uzywam jakiegos takiego co ktorys z microbrandow dodawal do zegara i sie zastanawiam, czy warto robic upgrade do takiego mocno pro ;)

beceen | ***** ***
:
No wiesz to ma certyfikat krówki Milki :)) :D

:
beceen napisał/a:
pisar, a to jakies duzo lepsze niz inne? w sensie bardziej sztywne, lepszy chwyt?
sam uzywam jakiegos takiego co ktorys z microbrandow dodawal do zegara i sie zastanawiam, czy warto robic upgrade do takiego mocno pro ;)


Ma hartowane końcówki więc raczej wytrzymalsze powinno być.
Poza tym to jest pro narzędzie zegarmistrzowskie czyli powinno być dobrej jakości.

Przerabiałem tańsze lub mniejsze to zawsze coś z nimi było nie tak.
Wyszedłem z założenia, że jak mam kupić jakieś chińskie coś za 50 zł to wolę kupić lepsze. Wykonanie super - to karbowanie robi robotę.

satanic666 napisał/a:
No wiesz to ma certyfikat krówki Milki


Otóż to! Zawsze lepiej mieć :))

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:

Wyszedłem z założenia, że jak mam kupić jakieś chińskie coś za 50 zł to wolę kupić lepsze.


Kupić? Tych kitajskich dodawanych gratis do pasków to mam tyle, że nawet jeśli będą jednorazowe to wystarczy mi na kilka lat zmiany pasków.

Gerlachy dały fajne narządko do PZLki. Wstydu nie ma.
Moje ulubione było przy Aevigu.

Ale Bergeona to jednak fajnie mieć choćby dla "mania". Ja się snobuję na ich śrubokręty.

Pozdrawiam
Eryk

Ostatnio zmieniony przez Erolek 2021-01-22, 21:41, w całości zmieniany 1 raz
We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek napisał/a:
pisar napisał/a:

Wyszedłem z założenia, że jak mam kupić jakieś chińskie coś za 50 zł to wolę kupić lepsze.


Kupić? Tych kitajskich dodawanych gratis do pasków to mam tyle, że nawet jeśli będą jednorazowe to wystarczy mi na kilka lat zmiany pasków.

Gerlachy dały fajne narządko do PZLki. Wstydu nie ma.
Moje ulubione było przy Aevigu.

Ale Bergeona to jednak fajnie mieć choćby dla "mania". Ja się snobuję na ich śrubokręty.

Pozdrawiam
Eryk


Też mam kilka takich dodawanych do zegarka ale wolę mieć nieużywane akcesoria przy odsprzedaży kiedyś tam.

Otóż to...Bergeona mieć fajnie :))

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Przyszła klamra z Aliexpress.
Materiał raczej brąz - kolor prawie identyczny jak części do Kalmara (tylko wykończenie matowe, jakby piaskowane) i tez brudzi rękę na zielono. Trzpień i śruby wyraźnie delikatniejsze niż w podobnych klamrach, ale spasowanie elementów i ogólne wykonanie ok.
Podsumowując - za te 70zł jest co najmniej dobrze ;)






Link jakby ktos pytał :arrow: http://pl.aliexpress.com/...8%2315609%23259

Ostatnio zmieniony przez Machu 2021-01-28, 10:36, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.