Casio AW-80
Odpowiedz do tematu

: Casio AW-80
Cześć,

Lista rzeczy do zrobienia na kwarantannie rośnie więc trzeba też zaplanować coś co ucieszy, a nie tylko zmęczy...

Mam taki zegarek:



Ma ktoś pomysł na ciekawszą kopertę niż ta odpustowa, w której dostarcza go Casio?
Może jakiegoś chińczyka wybebeszyć i przenieść mechanizm?

Z góry dziekuję za pomysły pifko

Jarek
:
Ło panie to może być myszonimposiblu żeby zgrać wielkość koperty do mechanizmu tarczy i rozmieszczenia guzików. A no i koperta musi być "czteroguzikowa" bez miejsca na koronkę więc może być ciężko hmmm
Ale trzymam kciuki :)) :popcorn:


Edyta: głupio zostawiać kumotra z natchnieniem bez pomocy więc może kupić takiego skmeia na ali i przełożyć bebechy. Czy będzie pasować nie wiem ale za takie $ chyba można zaryzykować hmmm . Tylko zanim przyjdzie to może wena albo epidemia minąć ;)

https://www.aliexpress.co...earchweb201603_

Ostatnio zmieniony przez bandi 2020-03-30, 21:43, w całości zmieniany 1 raz
:
Taa, a jak już przyjdzie to na pewno będzie szkoda psuć :D

:
SKMEI zostawi, a Casioka wywali wtedy cool :))

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Dziękuję. Niestety przy takim rozmiarze SKMEI to Casio cały z kopertą sie zmieści w środku, a pomysł był, żeby tej tandetnej koperty się jednak pozbyć hmmm
No nic. Jak coś mnie natchnie to dam znać, ale to może potrwać. Jak wymyśliłem, żeby przewiercić tarcze w Dziku na date to już po 3 latach było gotowe ;) link

Jarek
:
Ale wydaje mi się, że rozmiar skimeja to robi głównie koperta - tarcza nie jest wcale taka duża hmmm

chociaż z drugiej strony na podstawie zdjęcia to wróżenie jak ze szklanej kuli :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.