Nowe mody w drodze
Odpowiedz do tematu

: Nowe mody w drodze
Szykuja sie jakies nowe customy,moi mili (-;
Bede mial 3 koperty od podrobek suba i planuje zrobic kilka modow,ot tak,dla siebie.
Pierwszy bedzie taki:
Koperta (na zdjeciu sa 2,trzecia bedzie miala koronke i tubke do walka,jest identyczna):

Tarcza:

Bezel (jak narazie na plazdygowej kopercie):

I mechanizm taki,na jakim poloze swoje obszerne lapska :twisted:
Do nastepnego moda przyda mi sie ukochana,ktora ma super zdolnosci artystyczne i dobrze wlada pedzelkiem( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ).Tutaj przyklad jej pracy na mojej gitarce:


Pozyjemy,zobaczymy (-;
Mowcie co sadzicie o polaczeniu czesci w pierwszym customie,cenie opinie wspolpodrobkarzy :twisted:
Moze macie jakies czesci,ktore moglbym uzyc w modach?Chetnie odkupie/przyjme jako jalmuzne :wink:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Henryku jak chcesz to mam nadmiar kompletów wskazówek z emkudzeja.

Foch und Ch.
:
O!To czad!Pisze PW.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Janek zmotywowałeś mnie tą wymianą PW i poskładałem mojego moda który w sumie jest z 3 różnych zegarków

W tym koperta była po ciemnej stronie mocy , teraz jest bez lupki i wysterylizowana :D


To tak na smaczek
Janek do boju !!

:
Fajniusi ;D
Od czego brales tarcze?

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Werk tarcza wskazówki Wostok , koperta od podrupki , koronka od MQJ . :mrgreen:
fotki kalkulator próbowałem je poprawić ale światła brak .

:
O kurnasz!Co to za wostok i na jakim werku?

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Taki najzwyklejszy werk jak w odpustowych komandirach , bez oznaczeń .

:
Czyli 2409.Mam takiego komandira,i bede mial koperte od Suba.To daje mi pomysl na nastepnego moda :twisted:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
jescze ring centrujący , gdyż werk jest przy mały do koperty, mi pasował stalowy ten co miałem przy werku DG , ale plastikowy od klonów miyoty też pasi tylko trzeba go przypiłować, za "tłusty" jest i nie da się dokręcić dekielka .
Niby te subo podobne mają udawać oryginał a wszystkie mają inne wymiary wewnątrz :roll:

:
Tak to w kolorze wygląda . Postarzyłem kopertę , za bardzo się świeciła



:
Noo Rudolfo, malina jest.

Blaz
[Usunięty]
:
Kolorowo! :mrgreen:

:
Mniam :shock:
Rudi,czym postarzasz?Z jedna bede mogl sie pobawic,w koncu bedzie na bogato i dostane 3 :twisted:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Pilnik zdzierak + papier ścierny gruby , na koniec lekka polerka :cool:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.