Zegarek dowódcy Brygady Pancernej, Komandirski
Odpowiedz do tematu

:
normalny komandir tylko z koronką na 2h - tysz takiego posiadam niestety gorzej zachowany :(

:
Komandir pierwsza klasa - wiem, bo mam takiego :twisted:

:
hotwax napisał:
co to za komandir ten Alamo ???




Normalny. 2214 w środku. Tarcza tradycyjne "spękana" ... Lubię gada jak cholera. Pływa i nurkuje na 5m, i w nosie ma konwenanse że we włoskiej marynarce nie był :wink: ...

:
No to wklejamy:





Tego pierwszego już nie mam był w gorszym stanie i nie zakaznyj - to poszedł do ludzi...

:
Zaraz przyjdzie Uzop, i sie cwaniactwo skończy :P - ma czym się pochwalić w tej kwestii :wink:

:
Tez mam komandira z korona na 2 :) moj jest midsize , byl na spotkaniu forumowym .

:
hotwax napisał:
Tez mam komandira z korona na 2 :) moj jest midsize , byl na spotkaniu forumowym .




Ty masz Rudi zdaje sie młodzieżową Amfibkę ...

:
Chyba tak , nie kojaze jego nazwy zwyczajowej - na tarczy ma dwa delfiny plywajace w kole , a kolor tarzy przechodzi z piwnego w braz

:
A tutaj zegarek dowódcy dywizji i dyrektora fabryki czołgów :wink:


:
wahin napisał:
A tutaj zegarek dowódcy dywizji i dyrektora fabryki czołgów :wink:



Nienawidzę Cię za zdjęcie obydwu !!!!!

Bo brakuje mi twojego Dowódcy Dywizji

zdjęcie Bibliotek@rz

Zegarki bardzo ładne !

rysio ochodzki
[Usunięty]
:
Panowie,

namówiliście mnie:

http://img525.imageshack.us/i/002lda.jpg/

Tak przy okazji: Mam na wymianę dwie tarcze, jedna właśnie z tego komandira, druga z amfibii, która była niebieska latin, a stała się jasno różowa:

http://img251.imageshack.us/i/004us.jpg/

zegarmistrz próbował nanieść jakąś masę świecącą na indeksy tarczy komandira (górna połowa), nie pytajcie dlaczego bo szczerze nie wiem - miał zrobić mechanizm bo zegarek czasem stawał. Mogę zrobić dokładniejsze zdjęcia. Chętnie zamienię na tarczę amfibii z nurkiem (najlepiej czarną). Jak ktoś ma na zbyciu i jest chętny to proszę PW.

Nie zamieszczam w dziale Sprzedam, bo nie chcę sprzedawać.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.