Nowe nabytki 2024
Odpowiedz do tematu

:
Machu napisał/a:
Coś ciekawego wreszcie :P

Tak się ostatnio zastanawiałem, czemu jeszcze białego PAMa nie widziałem u kolegów hmmm

Niech się nosi :))


Dzięki pifko
Pewnie temu że to 42mm i to w odchudzonej kopercie :)

:
To akurat zrozumiałe dla mnie :D

Ale chyba większe też są hmmm (EDIT: już wiem, że tak cool )

Ostatnio zmieniony przez Machu 2024-07-03, 13:48, w całości zmieniany 2 razy
:
qbapiasek, pifko pifko

:
qbapiasek, no grubo :)
Gratulacjie i zazdro ;)
pifko

Pozdrawiam,
Wojtek
:
Do mnie też coś przyszło, chociaż jeszcze nie wszystko - kilka paczek zaliczyło opóźnienie :mad:
Mój ulubiony brand z AliEx ostatnio :P Zagadałem do nich i planują jeszcze kilka "integracji bransoletowych" na ten rok, więc chyba na 6 się nie skończy :)) Miejsce na półkach się kończy, więc będzie wyprz. na bazarku - stay tuned, jeśli chcecie zapłacić za mało za nowy, fajny zegareczek ;)









YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
qbapiasek, Iks, gratki
tomaliusz, co tym razem?

:
Chorwat napisał/a:
qbapiasek, Iks, gratki
tomaliusz, co tym razem?

Omeszka :))


rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Machu napisał/a:
Stało się.

Kupiłem ponownie ten sam zegarek :twisted:

[url=https://live.staticflickr.com/65535/53824220940_6b851e87ce_b.jpg]Obrazek[/url]


Ponownie stanę w kolejce ;)

:
Nie ma żadnej kolejki, proszę się rozejść :twisted:

:
Znowu coś przylazło, nic tylko paczki i paczki. Ileż można tych zegarków zamawiać? Nosić nie ma kiedy... :głową w mur:
Tym razem coś z zupełnie innej beczki Sea-Gull WuYi w złotku. St2130 tyka w środku, więc sekundnik pięknie płynie, na froncie szafirek, w uszku 19mm, więc sobie zaordynowałem dwa Crazy Horse'y co by oryginalnego chińskiego smoka podmienić. Podoba mi się to.






YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Co Wy, nic nie kupujecie?? :/

Do mnie znowu paczki naprzyłaziły, już tych kartonów nie mam gdzie trzymać :głową w mur:



Tym razem jako danie główne mamy dwie chińskie "integracje" premium.
W bramce nr 1 premierowy wypust od nowego brandu Bettimer (wymawiają nie "bet-tajmer" tylko "betimer"). Homarek GP Laureato, PT5000, szafir z AR, przestrzenna tarcza, jakoś wykonania jak jakiś Szwajcar za 10 klocków. GP produkuje je w rozmiarze 42 i 38, Chińczycy zrobili swoją wersję dokładnie po środku 40mm.
W bramce nr 2, nowy wypust od Cronosa, taki trochę Zenith Defy z lekką nutą AP. 39mm bez koronki, tarcza to jest jakaś magia, jeszcze ciekawszy wzór niż w BT, AR tak silny, że szkło szafirowe znika, w środku również PT5000, wykończenie na wypasie, na deklu drugi szafir, dopieszczone nawet wnętrze zapięcia motylkowego. W zestawie dali nawet specjalny, pasujący do uszu pasek z miękkiej skórki. Nie wiem co napisać, bo rozwalony byłem już po wyjęciu z paczki Spechtów, to jest jakiś absurd, że takie zegarki da się kupić za ok. 1k złotych. Amazing! Polecam.











A na deser, dzięki uprzejmości pewnego Grupowicza, moje pierwsze Baltany. 38mm bez koronki, w środku st17, szafirek, koperta polerowana, utwardzana w specjalnym procesie do ok. 500HV w skali Vickersa, taki tam Vaszeronek :))


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Co Wy, nic nie kupujecie?


Staram się kontrolować budżet :D

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Czasem można nie zjeść obiadu, nie wypić kawy, nie kupić papierosów, ale nigdy nie można wyjść z domu bez zegarka. :P

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Co Wy, nic nie kupujecie?? :/


...melanż widzę ostro niesie. :D :D ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.