Historia podwodna, czyli PARNIS / U-BOOT / ORZEŁ
Odpowiedz do tematu

:
Ha! No i gratulacje! Sympatyczny malec :)

:
...mam nadzieję, że w garniakach nie chodzisz :twisted:



...niech się nosi

:
Heh niezly olbrzym , kolega ma taki tylko w innych kolorach i chwali sobie ten watch

Blaz
[Usunięty]
:
Miałem go w ręku (na ręku) i muszę powiedzieć, że jeśli mój bejsbol się rozwali to kupuję tego Parnisa zamiast następnej pały. :shock: :D

Niech się dobrze nosi. :wink:

:
Kolejny Orzeł na pokładzie

: Parnis Orłem zwany...
Jako ze jestem szczęśliwym posiadaczem Parnisa New 50mm Men's Lefty MECHANICAL w niektórych kręgach zwanego Orłem, to mam pytanie do innych posiadaczy tegoż: czy przy nakręcaniu też musicie przyłożyć sporą siłę? Przy pierwszym nakręceniu dosyć szybko poczułem opór to przestałem. Zegarek chodził około 20 godzin. Okazało się, że trzeba dosyć mocno go nakręcić. Normalne to?

:
Parnis zwany Orłem ma bardzo małą koronkę do nakręcania, i dosyć mocną sprężynę, wszak to werk od kieszonki. Żeby go nakręcić do oporu trzeba włożyć troszkę siły w tą prozaiczną czynność.

:
Na to mi właśnie wyglądało, ale wolałem się upewnić, bo dawno temu przekręciłem Poljota na śmierć, nakręcając pod wpływem.

:
wilbury napisał/a:
nakręcając pod wpływem.

Bad Boy :mrgreen:
zegarki po spozyciu nakreca :)

:
Błądzić jest rzeczą ludzką, już nie popełniam takich prostackich błędów.

:
Po spozyciu .. jezeli moge doradzic a mam w tym pewne doswiadczenie najlepiej nakreca sie automaty , gdyz wystepuja problemy z grawitacja i gestykulacja jest tak jakby bardzej ekspresyjna :D

:
Wobec powyższego, następny będzie parnis forumowy zakupiony w celu iżby nosić na imprezy różne. Chociaż z wiekiem imprez mniej jakby...

:
wilbury napisał/a:
Wobec powyższego, następny będzie parnis forumowy zakupiony w celu iżby nosić na imprezy różne. Chociaż z wiekiem imprez mniej jakby...

Nie mozna tak mowic - jakby mniej ? trzeba szuakc okazji jak hipermarkecie , z reszta okazja zawsze sie znajdzie a to na impreza a to na nowy zegarek :)

:
Na razie bardziej będę szukał okazji na nowy zegarek, bo cóś czuję, że mnie chapło. A jak się ma nowy zegarek, to od razu się tworzy okazja do imprezy. Myślę, że taka kolejność jest właściwa.

[ Dodano: 2010-04-06, 09:52 ]
Post pod postem, ale czas jakiś minął, więc chyba nie będzie przestępstwa. Parnis fajny jest, ale wygląda na to, że przyspiesza z letka, tzn 35 - 40 sekund na dobę. Mogę go ustawić we własnym zakresie, czy zanieść do jakiegoś majstra? I jeśli mogę samemu, to czym najlepiej go otworzyć?

: "U-Boat Thousands of Feet"
Czy ktos ma? lub macał go?. Jak wyglada na ramieniu? Jak się nosi? Opinie?
Szukałem w necie ale cięzko o dobre zdjecia "zegara" na użytkowniku.

Ostatnio zmieniony przez Monter 2011-07-26, 14:59, w całości zmieniany 2 razy
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.