G. Gerlach Projekt 500
Odpowiedz do tematu

:
Trójząb z siecią to także atrybuty RELIARIUS-a (czyli "sieciarza", takiego GLADIATOR-a, jakby ktoś nie wiedział). No i, od razu, kolejne dwie propozycje, wprawdzie nie do końca morskie, ale jakie możliwości deklowe, pożyczone od Neptuna - trójząb i sieć.

[ Dodano: 2014-05-03, 15:35 ]
Nazbierało się już dostatecznie dużo propozycji, aby je zestawić wzorem "odważnika", dla którego były to:
4D HD, 4D HEAVY DIVER, BABONOWY, BALAST, BEŁKOT, BIG MAC, BULGOT, CEGŁA, CENTENARIUM, CENTNAR, CETNAR, CINIOL, CROWBAR, ĆWIERĆFUNCIAK, DAMKA, FINWAL, FORFITER, GAR, GARKOWIENKO, GRUBY, GWICHT, HALFPOUNDER, HANTEL, HANTLA, HUMBAK, JELLYFISH, KAFAR,KASTRAT, KASZALOT, KESON, KILO, KLOC, KLOCUŚ, KOLOS, KOMBAJN BIZON, KOT SYLWESTER, KOTWICA, KOWADŁO, KRAB, LEWAR, MANAT, MASA, MEDUZA, MŁOT, MORŚWIN, NARWAL, ODWAŻNIK, PAKER, PŁETWAL, PODWAŻNIK, PRO-DIG, PRO-JEEZ, PRO-PAN,,PRODIŻ, PUDZIAN, QUARTERPOUNDER, QUATRA DIMENSIO, ROYAL, RUBY, RUDY, RUDY 102, S.C.H.A.B, SAMSON,SCHAB,SEJWAL, SIERP, SIŁA, SZTANGA. TKS, URSUS, WALEŃ, WEIGHT, WEIGHT & POWER, WHOOPER, ZZ-O.
A zatem:
280 SĄŻNI, BAREJA, BATYSKAF, BIELIK, BŁOTNIAK, CINIOL, DELFIN, FIAT 500 TOPOLINO, G.GERLACH 500, GLADIATOR. GWIAZDA POLSKI, HAŃCZA, HARRIER, HUMBAK, JURATA, KASZALOT, KOMANDOR, KOMANDOR CRABB, KOWARY, LIONEL CRABB, MORŚWIN, NEPTUN, ORP DRAGON, PROJEKT 500, RELIARIUS, ROPUCHA, SEA EAGLE, STERNIK, SZTURMAN, SZYPER, TAHOE, TRZYSTA SĄŻNI, UKWIAŁ, WR 500.
(6/5/2014) Dodałem Crabba w dwu wersjach. Poza tym, sążnie w zaokrągleniu.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-05-06, 22:16, w całości zmieniany 6 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Jestem za Hańczą, dodatkowy argument bym miał, by go kupić ;)

:
Zinajda napisał/a:

[ Dodano: 2014-05-03, 15:35 ]
Nazbierało się już dostatecznie dużo propozycji, aby je zestawić wzorem "odważnika", dla którego były to:
4D HD, 4D HEAVY DIVER, BABONOWY, BALAST, BEŁKOT, BIG MAC, BULGOT, CEGŁA, CENTENARIUM, CENTNAR, CETNAR, CINIOL, CROWBAR, ĆWIERĆFUNCIAK, DAMKA, FINWAL, FORFITER, GAR, GARKOWIENKO, GRUBY, GWICHT, HALFPOUNDER, HANTEL, HANTLA, HUMBAK, JELLYFISH, KAFAR,KASTRAT, KASZALOT, KESON, KILO, KLOC, KLOCUŚ, KOLOS, KOMBAJN BIZON, KOT SYLWESTER, KOTWICA, KOWADŁO, KRAB, LEWAR, MANAT, MASA, MEDUZA, MŁOT, MORŚWIN, NARWAL, ODWAŻNIK, PAKER, PŁETWAL, PODWAŻNIK, PRO-DIG, PRO-JEEZ, PRO-PAN,,PRODIŻ, PUDZIAN, QUARTERPOUNDER, QUATRA DIMENSIO, ROYAL, RUBY, RUDY, RUDY 102, S.C.H.A.B, SAMSON,SCHAB,SEJWAL, SIERP, SIŁA, SZTANGA. TKS, URSUS, WALEŃ, WEIGHT, WEIGHT & POWER, WHOOPER, ZZ-O.
A zatem:
280 SĄŻNI, BAREJA, BATYSKAF, BIELIK, BŁOTNIAK, CINIOL, DELFIN, FIAT 500 TOPOLINO, G.GERLACH 500, GLADIATOR. GWIAZDA POLSKI, HAŃCZA, HARRIER, HUMBAK, JURATA, KASZALOT, KOMANDOR, KOWARY, MORŚWIN, NEPTUN, ORP DRAGON, PROJEKT 500, RELIARIUS, ROPUCHA, SEA EAGLE, STERNIK, SZTURMAN, SZYPER, TAHOE, UKWIAŁ, WR 500.
Z pierwszej grupy bierzemy Kraba, z drugiej Komandora i otrzymujemy super diverski efekt - KOMANDOR CRABB. http://pl.wikipedia.org/wiki/Lionel_Crabb

Pozostaje znalezienie polskich korzeni L. Crabba ;)

:
Trzeba by wmówić, wystarczająco wiarygodnie :złośliwiec:

:
I tutaj też się pracuje :-)







Dekiel na razie jest surowy, dopiero po grawerowaniu idzie do szczotkowania.

Wyszło całkiem si cool

:
Koperta fajna ale koronka facepalm

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Krzysiek, a ten "cycek" udający koronkę to tak na stałe, czy tylko przypadkiem ?

:
A to się musisz Starszej Osoby spytać, bo zdaje się że to kolejne jego dziecię, obok Srotora :))
W teorii miało być ergonomicznie, ale coś mi się też nie widzi. Najwyżej będzie standardowa z Otago np. Akurat koronek to mamy w pytonga typów, stylów ...

:
Jak dotknę to wam powiem co to jest :D :)) , miało się kiedyś wizję c'nie :))

:
Nie można iść tą drogą... :idea: :D :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Dobrze to wygląda, dużo stali- lubię :)) koronka jest....dziwna, ale kto powiedział ze nie moze być taka ;)
Jestem ciekawy tarcz :)

:
Santino napisał/a:
Bezel mi się podoba.


Też lajkuję.

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Zastanawiam się jak to na żywo wyszło, bo koperta 44 mm, w tej stylistyce ... to może być MOC.

:
Machu napisał/a:
Dobrze to wygląda, dużo stali- lubię :))


Całkowicie się z Kolega zgadzam - im więcej stali tym lepiej... a co do koronki... to co prawda wygląda jak ćwiek... ale na 100% nie będzie kaleczyć nadgarstka :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.