Kalendarz 2014
Odpowiedz do tematu

:
Do mnie właśnie dotarły :) Dziękuję realizatorowi projektu :)
Firma ma natomiast mega minusa... Abstrahując od czasu wysyłki, to jeszcze niestety lekko pogniecione dotarły - brak usztywniającego kartonu choćby, którym powinni byli to obłożyć.

:
U mnie też dotarło. Wysyłka 09.01.2014r. Może kartonu brak ale koperta bąbelkowa więc jest ok.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Wystawiacie neutrala czy pozytywa? Na negatywa mimo wszystko chyba nie zasłużyli.

:
Ode mnie dostali pozytywa, pierwszy kalendarz dotarł błyskawicznie, na drugi czekałem, więc obniżyłem im ocenę za czas dostawy

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
ode mnie będzie neutral,ciekawe czy odpiszą na temat zwrotu różnicy kosztów przesyłki

:
ja nie narzekam na firmę, ale pier... roznosiciel wcisnął kopertę do skrzynki i drucik pękł :/ faktycznie karton by się przydał

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
A u mnie zadziałali błyskawicznie :)) O 13:57 wysłałem do nich maila z uprzejmym pytaniem o moje kalendarze. O 14:10 listonoszka już była przy furtce ;) To się nazywa ekspres :D

A tak poważnie. Mają minusa za czas wysyłki i za byle jakie zabezpieczenie kalendarzy. Do mnie przyszły w zwykłej szarej kopercie, oczywiście pogniecione. Tak poza tym są bardzo dobrej jakości i przyzwoicie wykonane.

wahin dzięki za ogarnięcie tematu pifko

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
U mnie w końcu też wczoraj odpisali z numerem przesyłki, wysłana 09.01.2014.
Dziś powinna być dostarczona.

:
Do mnie kalendarze też dzisiaj dotarły, muszę zeznać, że jestem mile zaskoczony ich jakością, kompensującą IMO w dużej mierze oczekiwanie i niepokój co jeszcze stanie na ich drodze, więc ode mnie będzie pozytyw. Specjalne podziękowania a i przeprosiny za wszelkie inwektywy, powiedziane, napisane i pomyślane, należą się Adamowi vel wahinowi. Dzięki za całokształt!

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-01-13, 17:09, w całości zmieniany 2 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Kurcze ja w grudniu zakupiłem trzy kalendarze i zapłaciłem za przesyłkę kurierską.
Dzisiaj otrzymałem jeden kalendarz przesyłką pocztową :wkurzony:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Ja godzinę temu odebrałem na poczcie, dobrze że firma się sprężyła i w końcu ogarnęła wysyłkę.

:
Szczęściarz ze mnie dostałem , wisi , trochę pognieciony :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
Szczęściarz
hmmm , jakimś kotem mi zalatuje :))

:
Mój też już w domu pifko pifko - rozpakuję jutro w biurze, to ocenię hmmm hmmm

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
A ja zakładam spór na Allegro, bo jak mnie ktoś olewa, to mam ochotę wytrzaskać bachora po pysku. To niby 15 złotych, ale to MOJE 15 złotych i nie widzę powodu, dla którego miałbym komuś je dawać.
P.S. Kalendarza jak nie było, tak nie ma

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.