G. Gerlach PZL P.50 Jastrząb
Odpowiedz do tematu

:
IMO duzo bardziej czytelna. Podoba mi sie bardziej

Skate or die!
:
Zinajda,Paweł nigdy tego wcześniej nie widziałem, ciekawa koncepcja.

:
Ale i tak dotychczasowe logo-napis z zegarem w L jest fajniejsze ;) nowe logo siakoś tak się gryzie z tarczą Jaszczompa ;)

:
To chyba nie jest tak, że nowe/stare, tylko będą stosowane zamiennie w zależności od projektu, tak?

:
soda, nie do końca, Jaczczomb to był na swoje czasy bardzo nowoczesny myśliwiec dlatego też na tarczy pojawiło się bardziej nowoczesne moim zdaniem logo, które jako trzecia "subtarczka" miało równoważyć napis po prawej stronie.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2013-10-11, 14:39, w całości zmieniany 1 raz
:
Ale było też coś mówione, że w garniturowcu by się pojawiło takie samo jak w "jaszczempiu" zamiast napisu, więc to chyba nie jest jedyny wyjątek od reguły napisu G. GerLach ?

:
soda, zgadza się , były.....a raczej są takie plany.

:
Dziś wreszcie udało mi się wrzucić, podłe bo podłe, zdjęcie uproszczonego loga GG w wersji, jak dla mnie, ostatecznej:

Jak zwykle trzeba kliknąć w fotkę.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Jakies newsy z forontu, nowe fotki moze?

:
Wskazowki sa, ale do poprawki.

:
Edyta :



Tak będą wyglądać, mniej-więcej. Tylko kolor trzeba zmienić na matowy.

:
kiedy tu bedzie cos pokazywane?

beceen | ***** ***
:
Jak wskazy dojdą. Teoretycznie, na dniach powinny być nowe gotowe.

:
"na dniach" nabiera dość ciekawego znaczenia, ale ... jestem płatkiem kwiatu lotosu unoszącym się na złotych falach przypływu ... źiammmm.....
:-)
Cykło się na żywo za to takie :


Jutro wysyłam całość do starszej Osoby, pewnie zaraz zmota jakiegoś ersatza ze wskazówkami od PZL i sekundnikami z RWD, bo przeciez by sobą nie był :P

:
Wskazówek do PZLki juz nie ma :P Mówił na zlocie :)

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.