Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Starych niech też nie wkleja :wink: !!

:
Wklejaj Robak, wszystkie wklejaj, bo skąd młodzież będzie wiedziała jak wygląda Ural w stanie NOS :D

:
taki Ural równie rzadki jak 15-letnia dziewica!

trzeba zachować dla potomności koniecznie

:
Dziewica :( a on ją otworzył :(

:
No otworzył, hotwax, ale jak widzisz uszczelkę starannie umieścił na swoim miejscu - więc w zasadzie nienaruszona! Trza się od starszych uczyć jak dziewice naruszać :wink:

qbapiasek
:
Właśnie coś takiego popełniłem :wink: sam nie wiem czy dobrze zrobiłem



http://img215.imageshack.us/i/k52.jpg/

:
Każdy zegarek zakupiony w celu poszerzenia swojej wiedzy to dobry uczynek :lol: a tak na poważnie to ja specjalnie nie przepadam za takim kształtem koperty i"malunkami" na tarczy, więc mi się średnio podoba , " ale Ty tu sobie urządzisz"

:
Komandirski zawsze jest fajny, chociaż te współczesne to w większości kiczowata produkcja dla turystów, to i tak cieszą. Przynajmniej jednego w swoich zbiorach trzeba mieć. A i jako zegarek na co dzień też się sprawdzi .

:
Qba mi sie podoba komandir nie jest kiczowaty imho :P

:
W przypadku Komandirów i Amfibii - te malowidła często były po prostu znakami jednostek, ukazaniem okoliczności wręczenia lub produkcji, itp. Więc poza odpustowością - miają jakies tam uzasadnienie historyczne. I tak nalezy do nich podejść moim zdaniem :) Zobaczcie sobie na Breitlingi robione na zamówienie Iraku dla ich sił zbrojnych - brzydactwa nieziemskie, malowidła na tarczach, orły, węże ...

qbapiasek
:
Jest trochę kiczowaty ale tylko trochę :P Za marne 120 zł na ebaju kupiony wiec zobaczę co z niego będzie :)

:
Kuba, niech się dobrze nosi, najważniejsze żebyś ty był zadowolony.

qbapiasek
:
Dzięki :wink: chociaż przyznam ze miałem wątpliwości. Ciekawe ile będzie szedł z Ukrainy.

:
qbapiasek napisał:
Za marne 120 zł na ebaju kupiony wiec zobaczę co z niego będzie :)




To nawet nie przepłaciłeś bo mniej więcej tyle kosztują w sklepach, chociaż ja za swojego dałem ok 70 zł :lol:

:
Ale tez funkiel-nówkę-niesmiganą :) ?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.