Limitacja CW 2012 - beczka - dyskusja ogólna
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Blaz
[Usunięty]
:
Białego G-shocka se więc kup. :razz:

:
Miałem :razz:
A Ty...eee już masz orisa :cool:

Blaz
[Usunięty]
:
I doceniam jego design. :mrgreen:

:
Kameraden, proszę bez emocji, graficy robią projekty i o tym co to będzie zdecyduje większość.

A projekt Lume nie ma podziałki chronometrycznej to tak na mrginesie i jak dla mnie nie jest inspirowany Doxą, no możne troszkę.

:
Hmmmm...
Jeśli którykolwiek z zegarków miałbym nosić - długo i z przyjemnością, to na chwile obecną byłaby to zdecydowanie Chinxa.
Oczywiście jest inspirowana, aczkolwiek w mojej opinii, inspiracja jest ciekawa i niebanalna.

:
Svedos napisał/a:
jak dla mnie nie jest inspirowany Doxą, no możne troszkę.


I to jest obiektywna ocena, również tak to odbieram :)

Blaz
[Usunięty]
:
Przecież wiem, że mój gust jest zbyt odmienny od większości i jaki projekt wygra i że to jest wołanie na puszczy. Coś na zasadzie, żebym potem sobie nie wypominał, że nie próbowałem. :wink:

Kolejny forumowiec nie dla mnie i tylko do patrzenia. A szkoda. Mogliśmy zrobić coś naprawdę niepowtarzalnego....

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-01-12, 11:05, w całości zmieniany 1 raz
olek
[Usunięty]
:
Łukasz spokojnie, bez emocji;) trzeba poczekać na finalne projekty

:
Blaz napisał/a:
Mogliśmy zrobić coś naprawdę niepowtarzalnego.

Uprasza się o nie granie na ludzkich emocjach :twisted:
Dobrze, że to nie TV, bo Twoje łzy mogłyby wprowadzić więcej zamieszania :razz:

:
nie widze jakiegos uderzajacego podobienstwa do doxy - a przy wprowadzeniu arabskiego indeksu (12 w nawiazaniu do roku) bedzie jeszcze inaczej.

[ Dodano: Czw 12 Sty, 2012 11:12 ]
Blaz napisał/a:
Przecież wiem, że mój gust jest zbyt odmienny od większości i jaki projekt wygra i że to jest wołanie na puszczy. Coś na zasadzie, żebym potem sobie nie wypominał, że nie próbowałem. :wink:

Kolejny forumowiec nie dla mnie i tylko do patrzenia. A szkoda. Mogliśmy zrobić coś naprawdę niepowtarzalnego....


spokojnie, na razie mamy raptem kilka propozycji, wszystko jeszcze do ustalenia.
trzeba zbalansowac niepowtarzalnosc i jednak jakas urode, zeby sie to nosic dalo :mrgreen:

beceen | ***** ***
maciek
[Usunięty]
:
idea beczki mnie się widzi. Zajrzę tu za jakiś czas. :mrgreen:

:
ja obstawiam projekt 3 - jak na razie podoba mi się najbardziej. Jest grubo ciosany nie przeładowany i imo pasuje do koperty.

Skate or die!
:
projekty Lume i Damiana jak dla mnie najciekawsze. Podejrzewam, że da się z nich jeszcze coś wyciągnąć.
Lume - indeksy cyferkowe, może nie wszystkie ale jakoś tak nietypowo 1,4,7,10 np. Co do mordki na tarczy to nie wiem, może zaburzyć w sumie spartański i spójny design.
Damian - jeszcze coś poza XII by się przydało.

:
W projekcie Damiana wystarczy imo tylko ciekawa odjechana sekunda i będzie wypas!

Skate or die!
:
Nie lubię tarcz typu california i ta Rzymska 12 mi u Damiana nie pasuje

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.