Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Blaz
[Usunięty]
:
Fakt, przydatne pudełeczko, nawet dla mnie, bo w ciągu tygodnia będę miał na stanie właśnie pięć zegarków. :D

:
Podziwiam Was... Mi by wystarczylo zapelnic zawartosc takiego pudeleczka fajnymi zegarkami i nie potrzebuję nic więcej - nawet tyle to za dużo... No ale rózne jest podejście do hobby:-)



Pudełeczko super - ile dałes i czy są jeszcze dostępne? Moze ktos widział cos takiego podobnego a nie rujnującego kieszeni?



Pzdr

spinner

:
Spinner, duży chłop z Ciebie, a taki minimalista :lol: . A ja przed chwilą dostałem przesyłkę ze szkiełkami(będę mógł naprawić mojego Cuprum) i dawno obiecanymi sobie rozwiertakami zegarmistrzowskaimi>

Blaz
[Usunięty]
:
W poniedziałek uda się w podróż do mnie taki ammopasek z drugowojennej ładownicy:



Myślicie, że do Soxy będzie pasował? :D


:
Mnie to się on kompletnie nie podoba, i IMO do Soxy pasuje średnio, ale ... "ty tu urządzisz" ;D!

Blaz
[Usunięty]
:
Nadmienić pragnę, że tenże pasek robi się już pół roku. :wink:

:
Blaz, a nie kupił byś węża od odkurzacza mojego starego jako "carbon strap" do "custom mejda" :wink: ? Bo jak takie szkaradzieństwo pół roku jest przez ciebie wyglądane ... :D ?

Blaz
[Usunięty]
:
To pasek z ładownicy II wojny światowej! Kto wie czy w tej ładownicy jakiś żołnierz nie przenosił naboi, które potem zabiły ostatniego hitlerowca w Berlinie? :D

Wiesz, te ślady po szwach, szlufka ze śladem po zamknięciu - to tak ma być. :wink:

:
Nie sluchaj Blaz tych szydercow :P Jest swietny a szlufka bardzo dobry pomysl

A czy bedzie pasowac?? mysle ze przycmi Soxe :)

Blaz
[Usunięty]
:
Pasek jest specjalnie dla mnie robiony pod mój wymiar, więc musi pasować. :wink:

qbapiasek
:
Tylko będziesz musiał mieć zawsze bezel tak ustawiony żeby się kolorki komponowały :P A paseczek fajny, klimatyczny choć nie wiem czy chciałbym taki nosić :wink:

qbapiasek
:
Na początku sorki za post pod postem :wink:

Dojrzałem do tego że chce kupić jakiegoś nurka (no muszę mieć mesh, a jak to tylko do nurka pasuje to kupie nurka :D ) i jeśli okaże się, że alpha która do mnie w poniedziałek przyjedzie będzie dobrze wykonana (na to liczę:wink:) to następny zegarek to też będzie alpha. Konkretnie ta:



http://img188.imageshack.us/i/58178087.jpg/

http://img188.imageshack....b38cb73e4b.jpg/

http://img408.imageshack.us/i/p1020190.jpg/



Co myślicie?

Kupował ktoś ze strony alphy? Bo gdzieniegdzie czytałem że potrafi od nich iść dłużej niż od majfrendów. Bo jakoś nie chce bulić dodatkowych 50zł za przesyłkę z Hiszpanii.(ta którą kupiłem była tańsza niż na stronie alphy i wysyłka się jakoś zamortyzowała)

:
Mówiąc szczerze to z trzech prezentowanych na fotce zegarków to alpha najładniejsza.

:
Też za mną chodziła, ale jednak dla mnie to już jest za blisko oryginału.

Inna kwestia, że Alpha to jest jednak firma z kilkunastoletnią historią, ma swoich dystrybutoró :) - więc jej zdaje się że jej nie dotyczą zakazy rózne :wink: ?

qbapiasek
:
No tak dość bliska oryginałowi, ale jednak na tarczy jak byk Alpha 1993 :wink: poza tym nie mam mam innego pomysłu na nurka do 200zł i podoba mi się ten zegarek i chyba się na niego skuszę w wersji z czterema paskami NATO, tylko właśnie chciałem kupić na stronie alphy i zastanawiam się czy ktoś kupował u nich, jak jest z terminowością, nie chce miesiąca czekać (gdzieś się z taką opinią spotkałem) na zegarek ale też nie chce za przesyłkę dopłacać 50 zł.

Na Alpha USA też ciekawy nowy diverek (tylko po jaką cholerę ze szklanym deklem) jest ale jednak jest tam trochę drożej i do tego dochodzi 20$ za przesyłkę.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.