Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ciekawy jestem czy udłao by sie dostać takiego chronometra żeby miał dokładność tego co sszwedo ? Widzę żę już koledzy takie posiadają.

:
Oj nie róbmy z szamba perfumerii ... :wink:

sszwedo swojego "lekuchno" trącił w regulator :) ...

Ja swoje też trącę jak się dotrą. Niemniej - uważam odchyłki po 20 na tydzień za więe niz dopuszczalne ...

:
Tak sie zastanawiam. Odchyłki w amfie są i to wieksze niż 20 sek. na tydzień i mi to nie przeszkadza. A ten chronometer mi sie podoba i .... musze podjąc jakąś decyzje .

:
Podejmij męską - "zanabądź" drogą kupna :) ...

Blaz
[Usunięty]
:
Idź na całość! Idź na całość! :twisted:

:
Właśnie "pracuję" nad regulacją chodu w modelu z czarną tarczą, w końcu miano chronometer do czegoś zobowiazuje :wink:

:
Sszwedo a może chcesz "pchnąć koledze jeden z swoich chronometerków? ]:)

:
hotwax napisał:
Sszwedo a może chcesz "pchnąć koledze jeden z swoich chronometerków? ]:)




No co Ty :shock: , przecież wszyscy wiedzą że ja zegarków nie sprzedaję tylko je kupuję, i ciągle mi mało :wink: , ale jak uruchomię swoją własną manufakturę to sprzedam Ci jeden z pierwszych egzemplarzy( w promocyjnen cenie :twisted: )

A tak zupełnie na powarznie Bibliotekarz swojego sprzedaje, i majfrend ma kilka na stanie.

:
Nowy kamandir w rodzince :) ten z samolotem , na fotce z bratem podwodniakiem

http://img524.imageshack.us/i/dsc07682f.jpg/

qbapiasek
:
Ja sobie sprawiłem takiego dziś:



http://img299.imageshack....709brown02.jpg/



Powtórzę zapytanie kupował ktoś od speedtimerkollektion? Ile paczuszka od nich idzie ze słonecznej Hiszpanii.

Blaz
[Usunięty]
:
Ja kupowałem u Hiszpana i przesyłka szła tydzień roboczy, ale słyszałem, że ostatnio wysyłają już kurierem i po kilku dniach zegarek jest w domciu. :wink:

qbapiasek
:
Na stronie widnieje że do 5 dni roboczych ale ciekaw jestem czy nie będę miał wysyłany jakimś starym sposobem bo akurat na aukcji mojego zegareczka była przesyłka po 9 ojro a nie 12 jak na większości innych, chociaż jak byk jest napisane że UPS więc jestem dobrej myśli :D . Miło by było jak by w tym tygodniu do mnie dotarł.

:
Może mało pasuje, ale co tam.

Złożony do kupy i działa.



http://img81.imageshack.us/i/lzak.jpg/



Szkoda, że nie zrobiłem zdjęć przed konserwacją i reonowacją.

:
wahin napisał:
Może mało pasuje, ale co tam.

Złożony do kupy i działa.







Szkoda, że nie zrobiłem zdjęć przed konserwacją i reonowacją.




Jest śliczniutki, dobrze że się "przyznałeś" do zegarów, posiadam zegar któremu"renowację" zrobiłem jakieś 20 lat temu, mechanizm rozłożyłem w drobiazgi, miał złamane zęby na kole, nalutowałem cynę wypiłowałem pilnikiem iglakiem i o dziwo udało mi się go jakoś poskładać z powrotem i chodzi do dzisiaj, skrzynkę tylko muszę mu porządnie wyremontować i ....tutaj chętnie skorzystam z twoich doświadczeń

:
A jakie macie tam kolego klimatyczne zasłony w tym wnętrzu! No winszuję, winszuję :wink: !

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.