Zegarki Invicta
Odpowiedz do tematu

:
revolta4 napisał/a:
Jak ja znalazłem w necie strasznie sie napaliłem musze ja miec ale powolo mi przechodzi fajna jest nie ma co mowic , ale trzeba szukac czegos innego ,


A wiesz co Ci powiem, im dluzej sie jej przygladam, tym bardziej mi sie wskazowki za male na nurka jakies wydaja.

Nie pasuja do tego stylu.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
maciek
[Usunięty]
:
rybak napisał/a:
revolta4 napisał/a:
Jak ja znalazłem w necie strasznie sie napaliłem musze ja miec ale powolo mi przechodzi fajna jest nie ma co mowic , ale trzeba szukac czegos innego ,


A wiesz co Ci powiem, im dluzej sie jej przygladam, tym bardziej mi sie wskazowki za male na nurka jakies wydaja.

Nie pasuja do tego stylu.


Sam masz za małe wskazówki. :mrgreen: :wink:

:
Wskazowki były by idealne jak ma omega PO , lub alpha

maciek
[Usunięty]
:
revolta4 napisał/a:
Wskazowki były by idealne jak ma omega PO , lub alpha


czyli omega z napisem invicta? Zdecydowanie jestem na nie. :roll:

:
Wskazówki są stylistycznie od czapki, przychylam się ku temu naukowemu poglądowi :-)

:
Przecież tylko ślepy nie zobaczy, że to jest mocna "inspiracja" Omegą PO. :mrgreen:

Czasem można się do czegoś przyczepić ponieważ producent zmienia pewne szczegóły, przez co projekt często traci spójność :razz:

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Invicta ma wiele własnych projektów i kilka zapożyczeń , nie wiem na czym to polega , taka mnogość pozycji , a najlepiej schodzą podobne do innych .

:
To akurat mi nie przeszkadza ze jest podobna do jakiegos zegara do omegi czy moja invicta do rolka , tyle te wskazowki sa strasznie delikatne jak na taka potege zegarek , wygladaja one jak koksy z blokow gora ciala rozbudowana a nogi cienkie jak patyki ha ha ha

maciek
[Usunięty]
:
revolta, popracuj nad składnią. :twisted: :wink:

najważniejsze, żeby nie słuchać melepet, które się kompletnie nie znają. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-08-06, 18:47, w całości zmieniany 1 raz
:
matyr co sie czepiasz mojej składni na mazurach tak sie mowi , dochodza słowa jescze ''jo'' i tak dalej :twisted: a pozatym jestes jakis strasznie nerwowy ,podoba ci sie zegar to jest wszystko ok , powinienes sie cieszyc i chwalic zakupem , ja jak znalazlem zegar w necie bardzo mi sie spodobal przedstawilem go w poscie i zadalem pytanie na jego temat , po ciaglym wpatrywaniu sie w niego stwiedzilem ze jednak zrezygnuje z niego bo mi sie wskazuwki nie podobaja sa za male za delikatne do tego zegara i wszystko .Szukam dalej nastepnego swojego zakupu , rozluznij sie zrelaksuj zycie jest piekne :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
eeee... nerwowy? Raczej mi się nie zdarza. :mrgreen:
Wybacz, chodzi mi raczej o sposób pisania postów, a nie o to jak się u Was mówi. Miejsc w sieci wypełnionych niezrozumiałymi, pisanymi na strasznie szybko zdaniami jest wystarczająco dużo, nie przenosmy tego tutaj.
I tyle, nie mam przecież zamiaru nikogo urazić.
A co do zegarka, to jest tak piszesz - jestem nim zachwycony i cieszę się, że go kupiłem.
Tyle z mojej strony. Peace.

:
Dojechała Invicta Chocolate Ocean wysłana 4 /08 Brooklyn NY, w Polsce 8/08 w komplecie z pudełkiem, papierami i przywieszką :mrgreen: . Kumotr matyr obfocił więc tylko kilka słów z pierwszego wrażenia. Rozmiar męski - 46mm. Ci, dla których rozmiar ma znaczenie, będą zadowoleni. Wykonanie koperty na bardzo dobrym poziomie, ładnie wyprofilowane uszy, dobrze leży na nadgarstku . Tarcza czekoladowy brąz – kolor oryginalny i przyjemny dla oka, rzadko spotykany w diverach. Wskazówki, wbrew temu co pisały niektóre melepety, bardzo dobrze pasują do tarczy i nadają lekkości „temu zegarku”. Z minusów zapięcie bransolety mogłoby być lepsze.
Bardzo wysoki fun factor (stosunek ceny do wielkości banana na pysku).
Dla tych, którzy mają wątpliwości czy brać – brać!
Jednym słowem jestpanbaaardzozadowolony :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
pawwd napisał/a:
Dojechała Invicta Chocolate Ocean wysłana 4 /08 Brooklyn NY, w Polsce 8/08 w komplecie z pudełkiem, papierami i przywieszką :mrgreen: . Kumotr matyr obfocił więc tylko kilka słów z pierwszego wrażenia. Rozmiar męski - 46mm. Ci, dla których rozmiar ma znaczenie, będą zadowoleni. Wykonanie koperty na bardzo dobrym poziomie, ładnie wyprofilowane uszy, dobrze leży na nadgarstku . Tarcza czekoladowy brąz – kolor oryginalny i przyjemny dla oka, rzadko spotykany w diverach. Wskazówki, wbrew temu co pisały niektóre melepety, bardzo dobrze pasują do tarczy i nadają lekkości „temu zegarku”. Z minusów zapięcie bransolety mogłoby być lepsze.
Bardzo wysoki fun factor (stosunek ceny do wielkości banana na pysku).
Dla tych, którzy mają wątpliwości czy brać – brać!
Jednym słowem jestpanbaaardzozadowolony :mrgreen:


Super, że Ci się podoba.
U mnie ten banan na pysku z upływem czasu wcale nie maleje, powiedziałbym, że wręcz przeciwnie. :mrgreen: No i nie namawiaj tych melepet, nas dwóch z tym zegarkiem wystarczy. :twisted:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-08-09, 20:29, w całości zmieniany 1 raz
:
Co dwoch to nie jeden :mrgreen:

Czino
[Usunięty]
:
Dajcie jakiegoś linka panowie do tej invicty ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.