Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Z tą mikroregulacją to jest różnie, w Chińskim wydaniu łabędzia szyja jest mało sprężysta

:
Cytat:


No to może taki ? :)





Tiaaa... juz na niego patrzałem - cos w ten deseń tylko nie mogę znależć srebrnej koperty... Co tam w srodku siedzi?



Pzdr

Spinner

Blaz
[Usunięty]
:





:
Blaz, jak tylko "doleci", pokaż swoje fotki, i jestem ciekawy co mu w sercu gra.

:
Powiem wam, że sekundnik fajny! Jakoś mi pasuje do lotnika.

:
No nie powiem, jest niezły, ale o ile pamiętam to jakieś 47 mm, więc spory kawałek żelastwa,jeśli się mylę i ma tak około 44 mm to jest jak najbardziej O.K. :lol:

:
Fajny !

Gdyby nie miał datownika i miał niebieskie wskazówki - od razu bym brał.

A propos - czy może ktoś widział takiego klasyka za Wielkim Murem?

Blaz
[Usunięty]
:
Niebieskie wskazówki są dostępne na ebayu i jeśli ten pilot mi podpasuje to z pewnością takie wskazówki do niego dokupię. :wink:

Właśnie z tym mechanizmem to sam nie wiem jak jest. Z jednej strony w opisie widnieje jak byk liczba "6497", ale z drugiej strony niby to jest automatik i ta data. Albo więc błąd i to nie jest Unitas, albo przeróbka.

A rozmiary? 44mm bez koronki i 22mm w uszach. :twisted:

Notabene te sprzedawca oferuje jeszcze takie cudaczne-cudowne tarcze do modowania:


:
Rozumiem że na tej tarczy robi się "znalezione na zatopionym włoskim okręcie podwodnym z II wojny Radomiry kalifornijskie" :wink: ??

andre
[Usunięty]
:
Całkiem offtop ale czy nie wydaje sie wam ze przyznawanie sie ze robiło sie zegarki dla najbardziej ch...marynarki w DWS to obciach?

:
Po co Pan Bóg stworzył Włochów?

Żeby nawet Austro-Węgry miały z kim wygrywać ...

:
Nasze były robione dla Chińskiej MW, więc nie ma się czego wstydzić :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Jeszcze we mnie tkwi skrzywienie ideologiczne KMZiZ i dlatego zapomniałem podać linka do sprzedawcy:

http://shop.ebay.pl/burgeonwatches/m.html

Wystawia co kilka dni różne części, więc warto przeglądać.

A co do mojego pilota to na pmwf dowiedziałem się, że to na 99,99 procent Miyota 8215. :wink:

:
Wlasnie - bauhaus jakis prosty jak NOMOS ktos u nich wuidzial? Prosty z sekunda na 6, srebrna tarcza?



Pzdr

Spinner

:
Gratuluję kolegom nowych nabyków :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.