Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

qbapiasek
:
Tak to wersja PVD, jest też wersja Bling Bling :P

Na WUS opinii mało jest o TAO ale te co są, to raczej pozytywne.

:
No to z tego powodu tez bym go nie wziął :) - raz że nie mam zaufania do żadnego PVD, dwa że tutaj taki wzór koperty, z rantami zdobionymi które odstają, naturalnei naraża je na szybsze wytarcie - zaraz ci te "kuleczki" będa tak bling-blingować, że będziesz mógł rastamana grać bez charakteryzacji :wink: ...

:
Od 3 dni u mnie. Oto on: Chińczyk za 30zł. Automacik, dokładność - POWALAJĄCA! -1s/72h!!!! Niestety, moją cyfróweczke pożyczyłem i będę miał dopiero w sobote także teraz jakieś-takieś zdjęcia prastarym sprzętem:








qbapiasek
:
Dokładność rzeczywiście powalająca :shock:

Wykonanie jak? Bo z fotek to naprawdę wygląda nieźle :)

:
boki i wewnętrzna częśc uszek ma krzywo nałożony chrom i troche sę światło załamuje, ale teraz po polerce już jest w miarę ok. Tarcza czysta, bez skaz, mała draska na wskazówce godzinowe, ale widać tylko przy mocnym świetle, mechanizm jak mechanizm, brudny, nawet odciska palucha jest :D ale ogólnie zeagrek wygląda naprawdę przyzwoicie. Jak będę miał aparat to rzucę fotki i reckę

:
I pokaż co ma w brzuszku!

Blaz
[Usunięty]
:
Gdzie wy takie okazje znajdujecie? :wink:

:
I numer 2 :



Niestety dzisiaj dopiero teraz na ręku, bo przecież dwóch na raz nie będę nosił, nie jestem starszyna Iwanow :wink: !



http://www.fotosik.pl

Blaz
[Usunięty]
:
Koledzy, a co to za mechanizm?


:
Bardzo ładnie wykończony Venus 175, czyli wychodzi na ST19 lub pokrewny. A czemu?

Blaz
[Usunięty]
:
A bo dziś usiłowałem wygrać aukcję z Seiko 6309 u znanego Hiszpana i zobaczyłem Alphę chronografa z takim mechanizmem. :wink:

:
Alpha to stosuje. I chyba jest to najtańsze ST19 jakie jest na rynku :)

:
No Alamo w końcu z prawdziwym zegarkiem na ręku, jak kilka dni pochodzi proponuję drobną regulację i będziesz miał najprawdziwszy chronometr

:
Może mu wtedy certyfikat COSC zafunduję - to by były jaja ...

:
Mnie już na kizi proponowali, ale odmówiłem :wink:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.