Taotańczyk 150WD
Odpowiedz do tematu

bachus
[Usunięty]
: Taotańczyk 150WD
Drogie Bravo
Zakochałem się w tym oto przystojniaku



Oczywiście już go nie ma w magazynie (ani w miarę podobnego 152), a więc walcie się na ryj wszyscy Ci którzy mnie wyprzedzili, ale teraz co ja mam robić.
Przejrzałem też tao store na jebaju i pupa, nie ma :sad:
Zastanawiam się nad 156 , ale ten czarny... bardzo rzadko chodzę na pogrzeby
A podpowiedzcie mi kumotrzy czy taotaniec 154 to tylko paskiem się różni od 150 ??
Może kupić 154 i zmienić pasek, który wiadomo, że i tak trzeba zmienić i się cieszyć? I czy aby to ten 154 nie ma tam w tej dziurce złotego ?? Bo 150 chyba ma tylko srebrne ?
Co robić drogie bravo ??

ps. wcześniej dałem w złym wątku- ale już się poprawiłem... :oops:

:
Ich jest mało na forum, chyba tylko Janek ma ...

:
Janek i Tomek mają inną wersję tego modelu, z drugim czasem .

:
Ja mam 170WD,wykonanie koperty i tarczy jest niewymownie genialne,to samo z ogolna prezencja zegarka.Tylko ostatnio mi wachnik odpadl (pekla sruba go trzymajaca).Chociaz to raczej odosobniony przypadek,bo zlego slowa o Tao nie slyszalem.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
bachus
[Usunięty]
:
no i ja raczej złego słowa o tych cykadełkach nie słyszałem, choć oczywiście są wyjątki
no nic - przegapię się przez weekend w monitor i pewnie zamówię tego z brązowym paskiem modląc się aby nie było w środku za dużo złotego widać ;)

:
Z tymi odpadającymi wahnikami to są jakieś jaja. Co gdzieś się chińczyk zepsuł to na 99% odpadł wahnik...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Mi ostatnio odpadł w amfibii więc reguły chyba nie ma...

Wojtek

Pozdrawiam
Wojtek
:
Odpadające wahniki w modelach w których wahnik jest wciskany na łożysko to raczej nie jest kwestia złego wahnika, a kwestia traktowania przesyłek w trakcie transportu i związanych z tym przeciążeń, to samo może i powinno się zdarzyć kiedy zegarek nam upadnie na coś twardego.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.