Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Super ten Baltic. Że też tak trudno innym zrobić normalnie poukładane wskazówki chrono.
"Dać taki sam kolor wskazówek chrono? Paaanie, to przecież kłopot, różne kolory trzeba zamówić. Marża nam spadnie. Wysiłek to trzeba włożyć w ściemę marketingową"
e: kurde, jakbym miał 2500 EUR to bym się zapisał.

Ostatnio zmieniony przez arek314 2022-08-23, 15:03, w całości zmieniany 1 raz
A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
A mnie trochę razi ta sekunda (stoper) która jest tej samej szerokości co minutowa i sekundowa - a przez kolor wydaje się optycznie szersza/grubsza... ale to detal, poza tym zegar bardzo zgrabny ;)

:
Rozumiem o co Ci chodzi, ale jak dla mnie to część spójnego projektu. Układ ładnie się komponuje i pokazuje jaka jest główna funkcja.
Jeśli ja bym coś zmieniał to pewnie bym podmienił kolor tarczy, nie mam jakiegoś przywiązania do "Paul Newman Daytona". Albo bym strzelił w innym kolorze wskazówki od czasu, np jakiś fajnie przypalony niebieski.
I foteczka żeby nie skakać:

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Myslę, że ciemnoszara tarcza wyglądałaby super ;)

:
Nosiłbym.


:
Wcale się nie dziwię :))

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2022-08-26, 10:43, w całości zmieniany 1 raz
:
Fajne mido to prawda. Też chętnie bym ponosił.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
satanic666,

Też bez obrzydzenia bym założył :))

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Poprzednie modele gmt też fajne i można było wyrwać w dobrej cenie.
Ja na razie kupiłem coś ze zintegrowaną bransoletą po weekendzie będzie

:
satanic666, Maurycy czy Tissot? :popcorn:

:
No na ML nie było mnie stać ;)

:
A mnie się podoba nowy Pelagos 39.
Ale jeszcze bardziej mnie nie stać. :))

:
Cabi napisał/a:
A mnie się podoba nowy Pelagos 39.
Ale jeszcze bardziej mnie nie stać. :))


Pelagos 39 to jest bardzo słuszna linia :))
Tylko szkoda że już zapięcie bransy bez sprężynek w nim jest.


Nie stać, nie stać. Byś brzydkich Panurajów nie kupował, to by było stać :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2022-08-30, 14:34, w całości zmieniany 1 raz
"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Panuraj piękny jest! Ja mam tylko jednego i mi wystarczy. A Tudora ganiam od dawna (już niejednemu krew napsułem) ale ja chce tanio a najlepiej bardzo tanio a tak się nie da. Więc będę się ślinił do niego aż nie podejmę męskiej decyzji….albo nie zmienię obiektu wzdychań na tańszy :))

:
Cabi, zacznij od redukcji :złośliwiec: jak coś pomożemy za puceny

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.