G.Gerlach VIS wz. 35
Odpowiedz do tematu

:
- Śliczne!
- Wsystkie tsy?
- Wsystkie, ale beżowy najśliczniejszy! :-)

Bodziejeszcze ludziom tak dobrze jak tu?
:
Autorytarnie, może niesłusznie, postanowiłem zrezygnować z "V" w imię zachowania charakteru zegarka, ale i tak decyzja, zarówno co do formy jak i wprowadzenia do produkcji (albo nie) pozostaje suwerennie w rękach GG. Zegarek (jeśli w ogóle) będzie więc taki, jak sobie wspólnie wyobrażamy, a także jak będziecie życzyli i wyrażali te życzenia w temacie, dotyczy to także "V".

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2016-05-08, 20:43, w całości zmieniany 2 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
No i pomysł na dekielek w wersji szczotkowana stal. Sentencja to tylko demonstracja tego, że pole, w którym się znajduje można czymś wypełnić. Mocowanie dekielka też tylko demonstracyjne, nie wiem, czy to będą śrubki wpuszczone w kopertę, czy coś innego, a sporo bym miał pracy aby to narysować.

--
aRTI01
Maras68
[Usunięty]
:
Super się zapowiada cool pifko

:
Dzisiaj to raczej zamiast gloria victis to contra spem sporo... hmmm
Tak czy siak całość zapowiada się super :)

:
Z_bych napisał/a:
Dzisiaj to raczej zamiast gloria victis to contra spem sporo...

Bogowie, honor, Ankh-Morpork (właśnie skończyłem czytać):

„Veni, vidi, vici” – Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem. Vimes zawsze uważał to za wypowiedź nazbyt gładką. Takich słów nie wymyśla się pod wpływem chwili. Brzmiały, jakby ułożył je sobie wcześniej. Prawdopodobnie spędzał w namiocie długie noce, przeglądał słownik i szukał krótkich słów zaczynających się na V. Veni, verdi, vomui – przybyłem, zzieleniałem, zwymiotowałem? Visi, veneri, vamoosi – odwiedziłem, złapałem wstydliwą chorobę, uciekłem? Na pewno z ulgą odkrył trzy krótkie, sensowne słowa. Pewnie ułożył je najpierw, a potem ruszył, żeby zobaczyć coś i podbić.

Z_bych napisał/a:
Tak czy siak całość zapowiada się super
Cieszę się :) Jeszcze wieczorem wrzucę obrazek z profilu, ale jak dodałem trochę bajerów do sceny to już muszę czekać z 25 min na rendering...

--
aRTI01
:
BRAWO TY!
.........................dobra robota pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Maras68 napisał/a:
Super się zapowiada cool pifko

No, też tak myślę, renderek pikny, ale w technologii - fizycznie żeby mieć to co na obrazku to ile to będzie kosztować? Któś już może oszacować ? Bo parę kosztownych myków tu chyba jest hmmm . A księgowy, jak harcerz - zawsze i wszędzie czuwa :D

:
A tak wygląda obecnie z boku. Co do kosztów - to ja nie wiem, ja jestem od rysowania, staram się pokazać to co Zinajda i Kolektyw forumowy wymyśli :)


--
aRTI01
:
Na moje, to trochę taki koślawy...
1. Luneta - IMO za wysoka i za szeroka. Już pomijam, że wypukła.
2. Dziwne profilowanie uszu tuż przy kopercie. A i same uszy, za niskie.
3. Dekiel na śrubki? To bardzo słaby pomysł.

:
Sylwku, to są szkice koncepcyjne, o ile luneta jest taka, jak chcieliśmy, uszy i koperta - są tylko "zamarkowane", pozostawiamy tu tzw. wolną rękę GG. Przy okazji, Kumotrzy, co myślicie o inskrypcji "Si vis pacem, para bellum" (czy jakoś tak), zamiast obecnej "Gloria victis".

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Przywodzi na myśl zupełnie inną broń. Może Plus ratio quam vis (rozum wyższy niż siła)?


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
No to ostatni obrazek (wersja dekielka czarna, stal błysk i szczotkowana) - wybaczcie kropelki, ale nie mogłem się powstrzymać - bardzo je lubię ;) i projekt idzie do prawdziwych ekspertów - jak napisał Zinajda, koperta jest tylko koncepcją a ja bez dokładnych rysunków jestem po prostu za cienki, aby to zrobić fajnie :)

--
aRTI01
:
Toś, radca, naciurkał, że meritum nie widać :)



G.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2016-05-12, 22:24, w całości zmieniany 2 razy
"We offer best solutions in search of a problem"
:
Si vis pacem... podoba się mnie bardzo. Nawet z parabelką. Pasta belek jest mi dość bliska :)) pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.